Krepujete si vlasy? Vas nazor na krepovane vlasy?

Príspevok v téme: Krepujete si vlasy? Vas nazor na krepovane vlasy?
ancika787

Zdravim, krepujete si vlasy? Ako casto?ako dlho? a preco si ich krepujete. Ja si ich krepujem kvoli tomu,ze moje prirodzene vlasy su sice dlhe ale splasnute a riedke.S krepovackou si viem vytvorit mega objem,hoci milujem vyzehlene vlasy,ale to si ja nemozem pri mojej genetike dovolit.Tak si ich ,,musim,, krepovat,avsak obavam sa ze to nie je moc ,,in,, a ani na ulici vonku to moc nevídavam na ostatnych babach..

zuzi74

Ak ma dlhe vlasy, predpokladam, ze aj jemne, ked pise ze su splasnute, tak jej ani lak na objem nepomoze, rozhodne nie ten so slabsim tuziacim efektom.
Krepovanie vlasov je jeden z ucesov, ktory sa mne nikdy nepacil. Vlasy mozu byt po nom akokolvek huste, ale pridu mi take neupravene, poskodene. Skor by som pouzila zehlicku na vacsie vlny a vlasy po pramienkoch natocila a jemne zalakovala.

Nana4321

Ja som mala vzdy objem a snazila sa aby bol mensi :D skus si to fenovat tak ze sa predklonis a tak si fenuj vlasy potom si to mozno takym slabsim lakom zalakuj a nemalo by to byt splacnute. Aj ked ja osobne by som lak na vlasoch nevydrzala. Ale viem ze su rozne nemusis si kupit taky co ti uplne zalepi vlasy

ancika787

vdaka za prispevok,hej no ja tiez badam ze to nie je moc ,,in,, ale teda natacanim az taky objem nedosiahnem, to krepovanie je v tomto zazrak...avsak asi to vyzera divne ked to uz nie je ,,in,,

Nana4321

Nemyslim si ze to je teraz in. Jedine kde som to videla ked moja kadernicka to robila nejakym modelkam ked isli fotit. Ale to bol vzdy taky extravagantny uces. Ak ti vadia rovne vlasy (co by som ja za ne dala :D) tak si ich skus natacat do takych vacsich vln.. Myslim ze to je velmi pekne :)