Vaše skúsenosti s Jillian Michaels

Príspevok v téme: Vaše skúsenosti s Jillian Michaels
Lucia987

Ahoj, chcem schudnúť a neviem aký typ cvičenia zvoliť. Jillian som našla na internete a veľa ľudí malo super výsledky, ale neviem či by predsa nebolo cvičiť v posilňovni. Aké máte skúsenosti? Môžete mi odporučiť aj iný druh cvičenia pri ktorom je vidno výsledky a nejaké typy pri chudnutí ak ich máte.
Ďakujem :)

dejzinka

Ahooj:) Ja cvičím tiež Jillian, už po 2x. Keď som to cvičila 1x, bola som úplný amatér (ani teraz nie som profík;)) ale dovtedy len kardio, čiže Jillian bola pre mňa riadny zaberák..ale nevzdala som to, a cvičila som Level 1 nie 10 dní ale 20...takisto Level 2 a aj 3:) No výsledky som nemala nejaké brutálne, ale telo sa mi VIDITEĽNE spevnilo...teraz to cvičím opäť, od začiatku, pretože techniku cvičenia mám oveľa precíznejšiu!! Cvičím to tak, že sa na to teším, nie ako predtým ,,aby bolo odcvičené"...začala som presne pred týždňom v sobotu a musím povedať, že telo sa mi pomaličky mení...ale mimo toho chodím do posilky a po odcvičení 1 levelu cvičím ešte s vlastnou váhou nejaké brušáky,plank,cviky na zadok také domáce cviky pred telkou asi pol hodinku:)) Tak toľko moje skúsenosti, napíš ako to ide tebe ak si začala..:)