Problemy so svrbenim, zvlastny menzes, mam mykozu?

Príspevok v téme: Problemy so svrbenim, zvlastny menzes, mam mykozu?
Radulienkaaa

AHOJTE
Par dni mam svrbenie a celkovo taky pocit tam dole ako ked som mala kedysi mykozu.. Cakala som ci to prejde ale zatial nic.. aj sex bolel, prestali sme, po asi po 5 dnoch sme skusili dnes znovu a bolelo trochu ale potom prestalo tak sme pokracovali. No a neskor vecer mi prisli kramy.

Roky mavam cyklus pomerne pravidelny, ziadne velke odchylky, minuly mesiac prisiel cca nacas a par dni to bola len take slabe, akoby len slaboruzovy vytok, po par dnoch sa rozbehol menzes aj s velkymi bolestami, ktore sa normalne vyskytnu len tak cca 2-3 do roka a celkovo vsechno vsudy cely menzes asi dva tyzdne namiesto klasickych 5-6 dni.
Ak ratam cyklus od prveho dna /aj ked nie som si ista ci to ratat ako zaciatok menzesu/, stale mam tyzden do menzesu a dostala som dnes kramy.
Mmam svrbenie v posve a tusim aj zapach nie je celkom OK
Mam staleho partnera, pohlavna choroba to nebude,ale aj on ma trochu zacervenany zalud uz par dni..

Samozrejme pojdem k lekarovi, ale mozno to par dni potrva, kedze som v zahranici a neviem kedy sa mi podari ziskat termin u lekara, kedze som tu este u ziadneho nebola a nemam vlastneho gynekologa.

Vase rady? Myslite, ze ide o klasicku mykozu plus mozno nejake prechladnutie alebo moze ist o nejaky zapal? Myslim, ze som mozno aj trochu prechladnuta.
Dakujem