On dieťa nechce

Príspevok v téme: On dieťa nechce
beatka7777

Mám vyše roka milenecký vzťah obaja sme slobodny ale on sa nechcel viazať tak som pristúpila na milenecký vzťah aj keď som dufala,že sa v ňom niečo zmení..Ja ho milujem ...otehotnela som ...nepoužívali sme ochranu len prerušovanú súlož...Ja si to dieťa chcem nechať on hľadá samé výhovorky prečo nie, ja mám jedno dieťa z predchádzajúceho vzťahu on nemá dieťa. Vraj si nevie predstaviť ako budeme žiť v dvojizbovom byte 4 osoby, vraj sa bojí či to zvládne, či nám to bude klapať a podobné výhovorky. Má 37 rokov a za pár mesiacov oslávi 38. Neviem či to sama zvládnem. Tak rozmýšľam ako ďalej.....Vraj to nečakal a nechápe ako sa to mohlo stať a teraz z toho celého chce vycúvať.......pomooooc

vebe

No, trochu to mate pomylene. Tie strachy, ze sa na to neciti, mal mat pred tym ako isiel s tebou do postele. Ak ma 37 rokov a spava s tebou, tak otazka, ze nevie ako sa to mohlo stat je irelevantna. Ved vie ze deti nenosi bocian. Ak ste spolu spavali a nemali ochranu, tak ci uz to znie tak alebo onak, v podstate ste robili vsetko preto, aby si otehotnela a to sa aj stalo. Dospelost znamena aj to, ze dokazem niest plnu zodpovednost za vsetko co robim, teda aj za nasledky sexu. S nim sa treba trochu inak rozpravat, lebo on uz vela moznosti nema, ako matka predsa vies, ze cakas jeho dieta a teda de facto on je uz otcom nenarodeneho dietata. Takze z mojho pohladu on uz nemoze hovorit ze si nevie predsatvit, ze budete styria, lebo de facto vy uz styria ste a jedina otzka pre mna je, ze kde umiestnite postielku pre to dieta, nie ze ci ju vobec umiestnite. Ako matka dietata, nemozes len tak lahko pristupit na to, ze on si to nevie predstavit, no chudacik, tak ty budes vychovavat dieta sama. Dieta potrebuje matku aj otca, obaja su vo vychove nezsatupitelni. On sa potrebuje len zobudit a je dost mozne, ze z neho bude vyborny a velmi hrdy otecko, tak ako to velmi casto nakoniec byva

fero 3

rozhodnut sa musis len ty,zalezi ci sa dokazes vyrovnat s interupciou,myslim aj v buducnu,2 deti nie je moc,to zvladnes,mozno podla toho co pises sa zacne aj partner spravat zotpovednejsie,samozrejme ze ma strach,pride o pohodlie,ani teba nebude mat uz len pre seba,ale dieta ho moze zmenit,podla mna nechaj si ho,cas ukaze,aj syn bude rad ze ma surodenca

dandaD

Dieta by som si s rozumom, ktory dnes mam nechala, partnera by som si nenechala. Nechala by som ho ale platit vyzivne.
Vychovas deti a najdes normalneho chlapa za odmenu, verim tomu.

Hgfdathhj

Takto si znicit zivot.. Sakra baby, nebudte uz NAIVNE a najdite si konecne dobreho chlapa ktory si vas bude vazit! VAZIT ako zeny nie ako NASTROJE na USPOKOJENIE muzskych pudov.

Slobodna

A to nemoze byt tehotna a mat aj bradavice, ci ako? Som to nepochopila. Jeden clovek moze mat predsa viac problemov.