Co mi vlastne je? Nevie nikto...

Príspevok v téme: Co mi vlastne je? Nevie nikto...

Dobry den, som zufala. Uz osem rokov ma trapia neskutocne bolesti v oblasti krizov vystrelujuce do celeh nohy. Bola som uz u ortopeda, u neurologOV lebo ich bolo viac, u algeziologa, u fioterapeuta, dokonca u par liecitelov. Mam za sebou 2x MR, 2x CT, par RTG, chodila som aj na rehabilitacie, u ulgeziologa som brala injekcie drahe jak svina no nic mi nepomohlo a dokonca stale neviem co mi je. Uz 8 rokov jem lieky od bolesti, ked si liek nedam nastava peklo. Kazdy z tychto doktorov mi povedal nieco ine. Vysunuta platnicka, skolioza, zapal sedacieho nervu dokonca mi jedna povadala ze to mam psychicke ... Uz naozaj neviem co mam robit, vcera som bola u fizioterapeuta u ktoreho som skoro umrela od bolesti a garantoval mi ze po masazi bolest nenastane. Nepresli ani 3 hodiny a bolest bola spat aj s mojou bezradnostou. Pomoze mi este niekto niekedy?

Nie mala som iba 17r ked mi to zacalo..takze som chodila len do skoly nijak som sa nepretazovala a hrala som 2 roky hazdanu ale nepamatam si ze by som nejak spadla. Este rozmyslam nad akupunkturov ale uz neverim nicomu a bojim sa ze to skonci operaciou.

dsajldô

tipujem ze prolaps platnicky. Na niektore stavy staci rehabilitacia a pokoj na lozku ale niektore treba chirurgicky napravit pretoze tazkosti stale budu pretrvavat. Na CT a MR vam neboli zistene nejake vyrastky a cysty v oblasti chrbtice? Niekedy aj take utvary tlacia na nervy v mieche a to vyvolava spomenute tazkosti. Zalezi v ktorej casti chrbtice sa nachadzaju. Nepretazujete sa fyzicky? Nejake namahave prace v minulosti neboli? Sport a tak?