Rozlúčka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlúčka so slobodou
Mia49

Ahojte ,môj priateľ ma ísť kamarátovi na rozlúčku so slobodou s partiou chalanov,maju ísť na jazero,a maju objednanu chatu a udajne nejakú loď neviem ci na vecer alebo den,,,,môj problém spočíva v tom ze sa obávam ze tam volajú ženské a ze sa tam nieco stane ....viete naco myslím!alkohol a ženy a sex a pod!!!!ako sa mam toho pocitu zbaviť?som dost žiarliva sa priznávam a uz len myšlienka na tu akciu mi nedá spávať uz 3 týždne predtým !

Mia49

V kuse mi vravi ze nijaké baby nic a ze kludne tam možem vecer prísť ..... Tak asi tam fakt nebudú ked ma tam vola

Bender

Kedysi nebol žiadny internet a ženy boli doma varili, upratovali a poslúchali chlapov a neobliekali sa ako šľapky, teraz neviete čo zo sebou robiť. Mirianka sa nečuduj ked si sama s takýmto prístupom.

mirianka

Co mate s tymi rozluckami, ved je to uplne trapne opicit sa po nejakej sprostej Amerike, presne jak grc sviatok Valentina vsade same srdiecka a milujeme sa az za hrob otrasne!!! Kedysi neboli ziadne rozlucky a podobne pitchoviny a ludia zili, teraz uz neviete co od vole so sebou robit!!!

bigotna

Ovecka ty si ko*ot. Akoze povinna jazda hej? Tak potom baby aj vy zacnite robit rozlucky so slobodou v sprievode stipterov a prostitutov nech to tym chlapom vratime aj s urokmi!
Mia jasne ze tam chlapi dotiahnu aj nejake radodajne baby. Ved chlapi ked to maju v sebe ta podvedu hockde. Podvadzaju v praci s kolegynami, podvadzaju na sluzobnych cestach, podvadzaju na dovolenkach, podvadzaju nas s kamoskami atd. Ak je chlap takej povahy tak si vzdy najde miesto a osobu s ktorou ta podvedie. Ale pozor niesu to len tie frajerske macovske typy ale aj tiche vody vedia podviest.

sewie

ja osobne by som frajera nechala nech si ide...na nic by som sa ho nepytala, ak sa k tebe vrati, aspon vies ze vas vztah prezije vsetko :P

nema zmysel nikomu nic zakazovat, nikoho menit...kto chce podviest, nepotrebuje na to rozlucku so slobodou, staci aj prechadzka v parku...

a vice versa

Fghjkl

Vidis Slobodna, takito su muzi :) uvedomte si ze muzi nemiluju, radsej by som umrela jak mat muza :) btw, ja by som na ziadne rozlucky so slobodou nesla.