Asi nechcem aby sa vydala...

Príspevok v téme: Asi nechcem aby sa vydala...
michaela21

Ahojte...potrebovala by som surne poradit co robit...mam kamaratku,ma 21 za mesiac sa ide vydavat za muza ktory ma okolo 28 chce uz deti atd...nikdy sa neplanovala skoro vydat ani deti a zrazu bum! Pozna ho asi rok...problem je ten ze posledne 2 mesiace mi pisala a chcela poradit ci robi dobre stale si neni ista...dokonca casto mysli na svojho byvaleho priatela...Jej nastavajuci ziarli ako pes kontroluje ju zakazuje jej si so mnou pisat vystahoval ju k jeho rodicom 400km od domova a sem chodit nechce!a ja som sama Dokonca musi trhat fotky z minulosti Mne sa to nepaci ale ona tvrdi ze neni cesty spat a aj tak ze ho lubi...no ja neviem...nepaci sa mi ta svadba toboz ked viem aky on je a ze moj kamarat=jej ex ju este stale lubi...a to je len okrajove popisanie situacie Prosim poradte co v takych pripadoch Ja len chcem aby bola stastna nie aby sa za chvilu rozviedli ;o(

shakt

Nie miska...nepritakavaj...ja som jej povedala svoj nazor,ze s tym nesuhlasim,povedala som co si o tom myslim,ale nezabudla som dodat,ze nech sa stane cokolvek budem tu pre nu,vzdy..ze moj nazor na to pozna,ale rozhodnut sa musi sama,ona s nim bude zit,nech premysla...
otvorene jej povedz svoj nazor,ale i to,ze ju mas rada a zalezi ti na nej.
drzim ti palce..niekedy by som chcela vediet,co nas caka,ako to dopadne...

michaela21

No a prave to je kamen urazu,ja jej prave pritakavam sem tam sa spytam ci je stastna atd ale nic nehovorim Na zaciatku som ju troska bombardovala otazkami lebo to bolo pre mna ako blesk z jasneho neba ale teraz uz nie..vlastne...ja ani neviem ;o(

shakt

Nezmozes nic.Je to jej zivot a ty nemas pravo sa jej do neho starat,aj ked vidno,ze ju mas rada a velmi ti na nej zalezi,jedine co mozes urobit,byt pri nej,pomahat jej,vypocut ju,ale iba vtedy ak si to zela ona...Vybrala si sama,len ona to moze zmenit.Urcite neries nic za nu.A velmi dobre ta chapem,prezivam to iste s mojou najlepsou kamaratkou,nezmozem nic,som pri nej za kazdu cenu,trepezlivo cakam,pocuvam,vie,ze sa na mna moze so vsetkym obratit..mozno tusim a bojim sa toho,ako to dopadne..ale nemam pravo zasahovat do jej zivota.Poloz si otazku,akoby sa to pacilo tebe???