HIV / AIDS

Príspevok v téme: HIV / AIDS
Deni2010

Dobry den Rada by som poprosila o odkaz na nejake zdroje informacii o HIV - nie o prevenci ale skor o konkrernych priznakoch. Popripade nieco pre uz pozitivnych. O ich zivote prakticke info (sexualny zivot,praca,námaha,pohyb, ake bolesti a co s nimi, atd ). Vazim si kazdu novu informaciu
Dakujem
ps: hladam slovenske zdroje /pokojne aj knihy./

0vecka

ten jeden milion bude asi sanca ye to nenajdu v krvi a daju niekoomu inemu ja som hovoril uy o pripade ked niekomu spravia transfuyiu od niekoho s hiv

Shayleen

Elka pri transfuzii sa nepoužívajú použité ihly ako to narkomani robia. Vírus sa tými otackami ako ty píšeš nezneskodnuje či neodprasi pretože na povrchu nechta sa ten hiv vírus vôbec nenachádza!

elka80

tak ale niekedy sa stalo ze mi zasla az do krvi, myslim pri manikure,sa mi ospravedlnovala za to :-/ Ale robi to tym elektrickym pilnikom, tam by sa mal virus odprašit, resp. tymi otackami zneskodnit, nie? :-/

0vecka

uy som to tu viackrat postoval... sanca je tam uplne minimalne... pri transfuzii nemusis dostat HIV tusim 25 alöebo 75% bola sanca nakazenia pri transfuzii

Shayleen

Nemusí ale môže všetko závisí od nich ako dezinfukuju ale pravdepodobne nie. Raz som sa dočítala že jedna žena sa tam nakazila ale či je to pravda neviem

elka80

Mna by zaujimalo ci sa da s HIV nakazit pri manikure, chodim do Centralu ku Korejkam, robia pekne, len sa obavam tych pilnikov :-/