Veľký vekový rozdiel

Príspevok v téme: Veľký vekový rozdiel
Kristína5745

Čo si myslíte o 30 ročnom vekovom rozdiele vo vzťahu? Ja mám 20 a on 50 fungovalo by to? Máme sa radi no moji rodičia o tom nevedia, vedia len, že mám priateľa, povedala som im, že sa s ním už málo stretávam lebo povedali že by ho chceli vidieť. Keby sa to dozvedeli asi by ma vyhodili z domu, pretože môj priateľ má presne toľko rokov ako môj otec! Ja viem je to asi šialené, ale ja ho ľúbim a aj on mňa, nikdy nám, ani len nenapadlo skončiť to, ale asi to už takto ďalej nemôže fungovať. Aký máte na to názor? Čo by ste robili v mojej situácii?

spring

sewie - ze bokovka - to je este taky mily vyraz ... ona je obycajna mlada, hlupa, naivna flan..a, ktora si mysli, ze ujko ju miluje :D
..mna by zaujimalo Kristina, ze ci neziarlis ked vies, ze on spava este aj s inou zenou - a zije s tou zenou, s tou ktoru lubil ( podla mna este aj lubi) - ktoru si bral za zenu, pretoze ona bola laskou jeho zivota - (ak ma deti) je matkou jeho deti a bude ju navzdy svojim sposobom milovat a bude pre neho velmi dolezita - a ty si len mlada naivna zaba - ktora bude vzdy na ani nie druhom, ale na tretom- stvrtom mieste,ktorou si na stare kolena chce nejako osviezit zivot...
... nemas ani kusok hrdosti? okrem tych vsetkych nevyhod co prinasa vekovy rozdiel - netuzis po muzovi, ktory ta bude lubit, ktory si ta bude vazit, pre ktoreho budes jedina, ktory ta romanicky poziada o ruku a spolu budete mat deti, budete si spolu zariadovat byvanie, budete vsetko nove spolu prezivat? s tymto ujkom to uz NIKDY nezazijes - on to uz PREZIL a nebude to chciet prezivat druhykrat ..

sewie

Kristina, kde si nechala zdravy rozum a empatiu a toleraniu pre druhych?

1."Tvoj" "priatel" ma o 30 rokov viac-k tomu sa ti uz vyjadrili preco je to blbost uz zo vsetkych moznych stranok...

2. je zenaty!!! neuvedomujes si ze ublizujes druhej zene ktoru ani nepoznas? ano, on je ten co ma s nou vztah, nie ty...ale ty si ta co mu poskytuje tu moznost podvadzat, ty si ta na ktoru takisto padne zla karma! ako by sa ti to pacilo keby to bolo naopak? co ty o tej zene vies?! mozno o nicom nevie...a mozno tajne dufa ze vsetko bude ok...tak ci tak, nemas pravo sa niekomu montvat do vztahu!!! normalne som tolerantna osoba ale je par veci ktore su mi vyslovene proti srsti a toto je jedna z nich! nedavaj sa dokopy s chlapom kym si neuprace na vlastnom dvore!
3. on sa nerozvedie! keby sa chcel rozviest, rozviedol by sa este pred tym ako ste spolu zacali...ty si len bokovka-prepac mi, ale budem drsna lebo sa musis uvedomit...ak si si taka ista ze sa rozvedie, povedz ze sa s nim nebudes stretavat do kym nepoziada o rozvod...a dokym tie papiere skutocne neuvidis, tak sa s nim nestretavaj!

dievca , mas 20, chapem ze vela toho este nechapes, ale skus doverovat ludom co sa ti tu snazia poradit...toto co robis nema zmysel a zbytocne ublizuje vsetkym naokolo!

spring

a to by som ti este napisala cely roman o tom, ake je to ked mam teraz ku mne vekovo primeraneho partnera !!! to sa neda porovnat!!! spolu planujeme buducnost, nasi kamarati nie su penzisti, chodime spolu do prirody, na dovolenke sa nas nik nepyta ci sme dcera a otec ... NEEXISTUJE ziadna byvala zena, ktora denne otravuje kvoli ich spolocnym detom, ci financiam - MY sa tesime na nase vlastne spolocne!!!!!! .. peniaze setrime spolu, nemusi nijake peniaze vrazat do tebe cudzich deti ..
.. nehovoriac ten pohlad v ociach rodicov ci celej tvojej rodiny ked sa s nim niekde objavis!!!

spring

jednoznacne kasli na to - teraz si este na zaciatku poblaznena, ale casom budes kukat na mladych fesakov - a "zavidiet" kazdej v tvojom veku ktora ma chlapa v primeranom veku ... hovorim ti z vlastnej skusenosti (moj bol uz ale rozvedeny ked som ho spoznala asi 4 roky - to je druha vec - so zenatym by som si NIKDY nezacinala) - nehovoriac o tom, ked budes chciet svadbu, ci deti (s tym sa rozluc) ci spolocne dovolenky, vylety --- a ty vsade s dedkom ..

rena333

aj ja som mala o 20rokov starsieho ked som mala 20 rokov. Myslela som si ako super mal robotu peniaze auta to taki 20rocni bud este studovali alebo mali len na kofolu. Stratila som s nim 5rokov samozrejme tiez bol zenaty a ked sa so zenou pohadal ja som bola jeho utech ku mne sa vyzaloval ponadaval si na svoju zenusku.

Teraz:
mam 35 rokov manzela len teraz som v tej ulohe manzelky ktoru manzel podvadza. Asi je to kolobeh zivota

ked mas 20dsat si milenka
ked mas rodina a vek tak si podvadzana zena

ale je tym chlapom dobre

teraz spatne by som vratila cas spat a v zivote si nezacinala so zenatym lebo teraz tak ako trpela ta jeho zena tak trpim ja

0vecka

lol ked prelistujes toto Forum tak takychto je ako hub po dazdi.. ak by sa xcel s manzelkou rozviest tak to urobi... je dost mozne ze manzelka ani netusi ze sa schyluje k rozvodu... ja len dufam ze ked ja budem mat 50 budu zenske rovnako naivne :)

akotoje

Mala som podobny problem....priatel je o 20 rokov starsi, ja mam 24 on 44. On je rovnako stary ako moja mama. Rodicom som sa to bala povedat, ale jedneho dna to zo mna vyletelo a bolo....zo zaciatku to tazko travili, pocuvala som sproste reci ze je stary a bla bla...ale videli ze som stastna, tak ich to ukludnilo. Zo zvyskom rodiny to je tazsie, nerozumeju tomu a zazivam vela osobnych utokov ale uz som si zvykla a len sa na tom smejem.no a co ze je starsi, s rovesnikmi si tak nerozumiem a preco by som sa mala trapit s nevyzitym pubertiakom ? ....otazka vasho vstahu...ja som s priatelom dva a pol roka, zijeme spolu a normalne fungujeme, tiez je zenaty, tiez tvrdi ze sa rozvedie...na to rovno zabudni, nestane sa to, mozno zacnu oddelene zit ako ten moj so svojou ale nemyslim si ze sa niekedy rozvedu.ja Ani na tom netrvam, maju spolu dve uz dospele deti a s jeho zenou nemam problem, respektujem ju, je to matka jeho deti, on sa rozhodol zit zivot aky zije so mnou, nemam na tom podiel lebo sa to stalo este predtym ako sme sa spoznali, a s jeho detmi si rozumiem, vsak su stare jak ja. Myslim ze aj na babatko by si mala zabudnut... ak by si chcela otehotniet v 24-25 bude mat on pomaly 55 a nebude sa chciet natahovat s malym deckom. Moj ma aktualne tiez druhu pubertu a slubuje hory doly ale nejsom padnuta na hlavu. Raz sa rozviest chce, potom nie, dieta chce a potom zasa je podla neho skoro :-D Je mi s nim proste dobre aj tak ako to je a nepotrebujem momentalne viac, ked budem potrebovat...jedinym riesenim je odist. Vies co je jedinym vychodiskom pre teba ? :-) zbav sa vsetkych romantickych predstav o spolocnom zivote, svadbe, dietati a potom si poloz otazku ci vies takto zit...cas aj tak vsetko ukaze.vsetci sme iní a mozno prave tvoj vstah skonci happy endom. Tazko povedat...ale pre nieco ti do zivota vstupil

rena333

jezis dalsi uchylak, v 20tke su baby najsprostejsie si myslia ze ake su dospele a vsetko zazili
a v 50tke si stari capi dokazuju aki su mladenci to je asi kriza stredneho veku
ved coze by ta nemal rad ktoraze by mu sadla na stary kkt

inak povedz to rodicom som zvedava co ti na to povedia :-)

Najčítanejšie články