Rozchod?

Príspevok v téme: Rozchod?
rozchod

S priateľom sme spolu 4 roky. Priateľ uvažuje nad rozchodom z tohoto dôvodu: odmietam mu robiť orálny sex. Jednoducho, nepáči sa mi to a taktiež nevyžadujem, aby mi to robil on (keďže by som mu to neopätovala). Už som kvôli nemu pristúpila na veľa vecí, ktoré sa mi protivili. Keď sme spolu začali sexuálne žiť, tak na mňa tlačil, aby som brala antikoncepciu, lebo on si s kondómom neužije. Tak som na to pristúpila a za tie 4 roky sa mi nazbierali pravidelné zdravotné problémy (3-mesačné vynechanie menzesu, nevoľnosť, bolesti hlavy, tráviace ťažkosti).

rozísť sa sním nechcem, milujem ho, zažili sme veľa pekného, ale on mi povedal, že ak nepristupim na orál, tak ma nechá. Čo mám robiť? ďakujem

sewie

uz len z toho dovodu ze ta dotlacil na antiku by som sa s nim rozisla. bud ste si ani jeden neboli vedomy vaznych zdravotnych rizik, alebo je to chumaj...

ked ti oral nevyhovuje nikto by ta do toho nemal nutit! v sexe plati ze sa ma robit len to co je obom partnerom prijemne!

daniuska

spravit mu oral :D , nechapem, aku radu chces pocut, ked to ty nechces a on to chce, tak si asi nerozumiete a sex je dost vazna vec vo vztahu, ked to v nom neklape, tak co riesis?Chce odist , nech ide.