Ako casto vam vyhovuje milovanie v dlhodobom zvazku?

Príspevok v téme: Ako casto vam vyhovuje milovanie v dlhodobom zvazku?
dalsi

Aku mate sexualnu potrebu /ze vam staci/ v manzelstve, ci dlhodobom partnerskom zvazku - co sa tyka milovania, sexu ? Preskocme teraz take frekventovanejsie obdobie, ked sa dvaja poznaju kratko /vtedy to byva intenzivne/ a pozrime sa na to s odstupom 1,2,3,5-10,15-20, ci viac rokov ?

Mame so zenou diametralne rozdielne sexulane potreby a snazim sa dojst na to, kto z nas to prehana. Tak ma zaujima, ake je to bezne inde... a ci vam to tak vyhovuje, pripadne ako to riesite. Ci uz na toho druheho nemate chut, alebo chut mate, ci vam chut este rastie, atd.

Prosim nech nepisu ludia, so vztahmi pod 1 rok, alebo vztahmi na dialku, ani specificke manzelstva-zvazky, kde partner chodi prec na tyzdnovky, byva dlho z domu.

dalsi

Ona je ona, ma svoju hlavu, OK. Ale zaujima ma to, ako je to inde. Co mne sex dava, viem.

Dava mi pokoj, harmoniu v dusi, odburanie stresu. Ked sa upokoja tieto potreby, clovek sa moze sustredit na nieco ine, nechat rast svoje city.

Neriesme mna, to neni dolezite. Otazka je, ako to vo vztahoch dopadne po rokoch so sexom.

anjelik *

Ďalší, darmo budeš zakladať stále nové a nové témy a pýtať sa, ako je to u susedov. Sú skúsenosti, ktoré sú proste neprenosné a takou je aj potreba sa milovať. Asi by si si už konečne mal otázku postaviť inak a to, prečo potrebuješ sex každý deň? Čo je to, čo ti sex dáva? Potom by si aj našiel odpoveď, prečo ti to tak veľmi chýba a možno, keďže nijak nechceš opustiť svoje dieťa, by si aj hľadal riešenie. Ako ja ťa nechcem nijak znechutiť, ale zázraky sa nestávajú a pokiaľ je partnerka iná a k životu potrebuje aj iné, nielen si to rozdávať, tak sa u vás nič nezmení. A ak ju sex s tebou nebaví, dupľom. Lebo to je hlavná príčina, prečo žena sex odmieta a keďže nie je dôvod, aby sa k niečomu nútila, ani sa nútiť nebude. :o)