online zoznamenie

Príspevok v téme: online zoznamenie
erika9

Vyslo uz niekedy niekomu zoznamenie cez internet? Ktore zoznamky su podla vas serioznejsie? Mam pocit, ze je uz takmer nemozne najst normalneho chlapa, s ktorym si budem mat aj co povedat a nebude to uchyl, psycho alebo manipulator...
Ano. Viem, ze realne stretavanie je asi lepsie. Ale ako? Mam pracu z domu. A hladat niekoho po baroch sa mi nechce... A zial nie som tyo, ktory sa prihovori cudziemu niekde v meste ci v obchode... Mam 28 a pocit, ze je uz nerealne najst niekoho normalneho...

vrtinoha

dnes je všeobecne problém nájsť normálneho chlapa. Mám niekedy pocit že na svete je viac normálnych žien ako mužov. Muži sú buď veľmi prelietaví, násilnícki, klamári, namyslení, snobi, majetnícki, hlúpi, samoľúbi alebo vulgárni.
na webe je ten problém že tam ti môže o sebe písať hocičo a klamať. A na webe často hľadajú ženu práve tí ktorí to nemajú v hlave v poriadku. A koľkí z nich si píšu nielen s jednou ale s viacerými naraz teda majú zálusk na viacero žien o čom ty vedieť vôbec nemusíš. Tebe môže písať akostrašne ťa ľúbi a chce ťa a to isté píše aj ďalším dvom babám. S tebou sa môže stretávať aj s nimi poza tvoj chrbát.
zoznamovať sa s niekym cez web je veľké riziko. Kopa uchalakov takto web využíva. Nikdy nevieš s akým cvokom máš dočinenia. Normálny muž nemá problém nadviazať vzťah s babou v bežnom reálnom živote či už medzi kamošmi, v práci, niekde vo voľnom čase, pri športe alebo vďaka svojím známym.

michellina

neodsudzujte chalanov aj normalny chlap ma dnes problem nadviazat kontakt v realite s nejakou babou aj muzi sa boja ci ich niekto nevysmeje ked oslovia nazivo nejaku kocku..aj tak viete nazivot ci ta baba ci chalan niesu tam s priatelkou popripade niekoho nemaju? kto chce klamat bude klamat aj v realite..

lenusienocka

ja som sa chcela tiez nazivo zoznamit alebo lepsie povedane cez kamaratku 2x a dopadlo to hrozne :) chceli mi dohodit chlapca co sa choval ako zduta koza nebolo s nim o com kecat sice pekny ale ta povaha hroza..potom takeho s ktorym som si rozumela no nepreskocila ta iskra tak sme ostali len kamosi.. zato som si prednedavnom zacala na nete pisat s jednym chalanom uplne nahodne stretli sme sa sadli sme si a sme spolu :) jednoducho internet je dobry aj v tom ze ludia pokecaju pred stretnutim nazivo vedia o svojich zalubach co to o sebe o mozu si rozhodnut ci chcu ist von aj realne a keby ta na nete niekto klame aj tak nato velmi skoro prides neboj sa.. takze tak :)

slnieckooo7

vsetko je to o ludoch a aj ked sa zoznamis napr cez internet tak aj tak nazivo uvidis s kym si si pisala ci si sadnete .. ja som takto cez internet nasla priatela a sme spolu uz 3 roky.. obaja sme si hladali cez internet nakolko pracujeme od rana do vecera sem tam aj víkendy cize nebolo ani z jednej ani druhej strany moc casu chodit po baroch krcmach na kadejake akcie a zoznamovat sa ,,nazivo,,. ono ja som na taketo zoznamovanie v baroch na diskoteke ani nebola samy opity chalani ozaj sanca jedna ku milionu ze niekoho normalneho takto stretnes ..nezufaj co sa ma stat stane sa a koho mas stretnut toho aj stretnes -ked to budes najmenej cakat :)

0vecka

jj mne to vyslo ale nie cez zoznamku... ono to imho unguje asi tak ze je jedno kde sa s kym zoznamis ci v krcme alebo na nete ci si uz ale sadnete aj v realnom svete je uz o niecom inom...

Lola033

Da sa najst aj na zoznamkach niekto normalny, ale treba mat stastie a asi dlho hladat. Lebo su tam aj uchylaci, zufalci a psychopati.

Doktorexitus

Ono zalezi na koho natrafis, ja som spoznal cez zoznamku zenu zdala sa normalna ale nakoniec ..... ale netreba sa vzdavat

dalino

ja som si nenasiel partnerku ale velmi dobre kamaratky cez pokec, a je to mu uz asi sedem osem rokov a stale sme v kontakte stretavame sa a tak..ale stym partnerom mam v kuse problem aj ja:)

shayleen

Ja som svojho partnera spoznala cez badoo sme odvtedy spolu a už aj spolu bývame. Pomaly budeme už 4 r spolu :)