Púder?

meri.m

Ahoj, ja si väčšinou beriem akciové z Oriflame, úplne stačia kompaktné Very Me, veľmi dobrý bol sypký Studio Artist - namiesto neho by teraz mala byť rada The One, ale z nej som púder zatiaľ nemala. Raz som si kúpila podobný sypký Essence (mám veci od nich celkom rada, a za tú cenu...), akurát ten robil súvislú bielu vrstvu, takže reálne som ho využila len na upírsky ples. Nedávno som si na základe recenzií z netu objednala kórejský Dodo 3W Clinic, ešte som ho nerozbalila, no má ho aj moja spolubývajúca a je s ním veľmi spokojná.

simka111

Dermacol ma myslim parabeny, inak dobrý je Affinitone, hoci ten stary bol lepši, mal hubku aj zrkadielko....na pleti vyzera prirodzene, zmatnuje a super kryje...len sa mi zda, že ten vynoveny upchava pory, teraz mam Astor na zmatnenie, vyzera fajn, ale len v jednej vrstve.... mate niekto skuesnoti s pudrom Lavera ?????

Tiniii

Ten detský púder skúsim vyskúšať :) a asi sa pôjdem porozhliadnuť po tom púdre z dermacolu, lebo sa mi na ňom celkom páči že je sypký

pale.girl

Obycajny detsky puder. Vydrzi na tvari ovela dlhsie ako vsetky kozmeticke co som doteraz mala a staci len tenucka vrstva aby si nevyzerala ako duch zasa