Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

laurina

Verda ja sa chystam na konci septembra dufam, ze to uz nebude teplo a budem to vsetko dobre zvladat. Tiez mam strach aby som prsia nemala moc velke. Chcela by som aby vyzerali prirodzene tak snad sa mi to splni :)

Verda

Ja som bola na jeseň dva roky dozadu v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Najprv som neustále zmenšovala veľkosť až nakoniec mi došlo, že môj strach ovplyvňuje moje rozhodnutie. Keby som sa v čas nezobudila tak by som zo sály odchádzala s Bčkami a pritom som dlho snívala o Dčkach :-) Pomohol mi rozhovor s lekárom poradil mi, aká veľksoť by bola najlepšie aby to vyzeralo prirodzene. A nie len že vyzerajú prirodzene ale aj na dotyk sú ako skutočné :-)

KACENKA23

ahoj,ja idem pozajtra na op k mudr cervenovi,ozvem sa ,ako som dopadla, idem na 420 ml alebo 460 uvidi sa na sale.. :))

Huuni

na jeseň je to lepšie z dôvodu, že nie je tak teplo a žene nejako nevadí, že musí nosiť pooperačnú podprsenku. V lete majú mnohé s tým problém. ;)

Nikič54

dať si robiť prsia nejako na jeseň? to nie je jedno, kedy si ich dáš robiť? :-)) aký je rozdiel medzi prsiami v lete a v jeseni? prepáč ale nejako to nechápem.

Teerezz

Všetko záleží od kliniky. Nedá sa to jednoznačne povedať. Na každej klinike sa čaká inak, ale tak to je normálne. Určite by nebolo na škodu keby si zašla na konzultáciu poradila sa, že či by to bolo možné ako a podobne a potom keď to bude aktuálne na jeseň zájdeš ešte raz :)

nikuska333

patrici77 ahoj

na akej klinike v Košiciach ti robili prsia? chcela by som si dať tiež urobiť nejako na jeseň keď nebude vonku nejako teplo. Je lepšie sa na kliniku hlásiť a ísť sa tam poradiť niekoľko mesiacov dopredu? či je to zbytočné?

Sašena

rastlinocka

ako na tom si? vsetko sa dobre hoji? ved jasne musim si to uz nejako vstepit :-))) alebo co aby som to nebrala az tak osobne.

BeFree7

Kremeše nemyslim si ze je tam nejaka presne urcena doba. Je to o tom ako sa zena zotavi ako sa telo prisposobi implantatom ;)

patrici77

Rara1
Ja som tiez zvazovala na ktoru kliniku ist, koho si vybrat a nakoniec som sa rozhodla pre Kosice. Mam po zakroku priblizne styri mesiace a citim sa velmi dobre a hlavne pritazlivo :)