Dali ste sa niekedy dokopy znovu s vasim ex?

Snubenica02

Proste na jednej strane chcem aby sa vratil :) ale zas sa aj bojim co ny bolo keby sa vrati :/ proste lebo teraz sa zmenil a hra sa na nieco co nieje a nas dvovod rozchodu mi nepovedal do teraz :).. nas rozchod bol zo dna na den :)

Snubenica02

Neradila by som ti vstupovat 2× do tej istej rieky uz z principu. A najma ked sa rozisiel on s tebou. Neverim, ze ludia sa z dlhodobeho hladiska menia. Mam este jednu skusenost, tahala som to s jednym rok, potom to ukoncil. S nim mi bolo fajn, ale predsa len, ked si to teraz vybavim, vidim presne tie veci, kvoli ktorym by som sa k nemu uz nevratila. Dopadlo by to navlas rovnako.
Je dobre rekapitulovat, zvycajne to cloveku otvori oci.

aliaaa22

Snubenica02 Dakujem za radu teda :) ja som stym mojim rozidena uz 3 mesiace :) .. rozisiel sa ob somnou ja som to znasala najskor zle ale teraz mi je fajn..

Pretoze z tych troch mesiacov ma stale nehako vyhladaval najskor sa na mna vypytoval skym som co robim a pod... potm mi poslal jeho fotky cez iny facebook a taketo :) .. takze neviem ako sa to vyvinie :) ale neviem co cjcem Novu stupit do tej istej rieky :/

Snubenica02

Boli sme od seba... tusim... Rok. Dost dlho na to, aby som si mohla uvedomit, co je to za cloveka, ale spadla som do toho zas. Ani neviem, z cej strany ten navrat bol, asi tak nejak obostranne.
Preco zly krok? Nuz, rozhodne sme sa k sebe nehodili po ziadnej stranke. Ale fakt ziadnej. Teraz sa nestiham cudovat, co som na nom preboha videla. Dost neskoro - asi preto, ze povodne to tak nebolo - som si uvedomila, ze mu islo len o prachy. Dohnal ma k pokusu o samovrazdu, o com sice nehovorim rada, ale bolo to kvoli nemu. Ked si to spatne premietam, ten rok bez neho bol skvely, spravala som sa normalne. Ked som bola s nim, krach, bola som kymsi inym, kopkou nestastia, ale vobec mi to nedochadzalo, taka som bola zaslepena.

tieň seba

Po troch rokoch vzťahu a jeho rozpade, rozchode alebo ako by som to povedal zisťujem, že je to dobré a nechcem už nikdy sa k nej vrátiť aj keď zaťala do môjho srdca drápy a nejeden deň ma čo je s ňou, ako sa má trápi ale tie drápy krvácajú a jazvy nechávajú no jazvy plné aj krásnych spomienok, ktoré navždy ostanu vo mne už vrité a budú putovať a dávať dôklad na dalšie moje činy, ktoré urobím v svojom živote pretože časom som si začal dávať dokopy koľko je 2 + 3 a zistil som, že vlastne ma podviedla a čo mala zápal a nakazila ma nim nedostala len tak z ničoho nič ale asi od nejakej zberby keď bola opitá a podlahla jej a to mi je tak sakra ľúto, že vtedy som nadtím tak nerozmýšlal, že som bol zaslepený láskou, ktorá už podla mna neexistuje už je to len pud a inštinkt koriste, ktorú drží lovec až do poslednej chvíle v pomykove až kým nevystrelí a nepoučí sa z toho...kedysi keď ste sa spýtali alebo aj teraz ešte starších ľudí takých 70tníkov, že ako vydržali zo svojim manželom toľko rokov 50 a tak odpovedali, že oni vedeli tie vztahy opraviť a hneď to nezahadzovali ako nejaké pokazené hračky, čo je problémom tejto doby aj keď vlastne teraz sú tak deti aj naučené, že majú nový telefón pokazí sa a kupia im iný a tak ale to je doba a o pár rokov budeme ešte dobre spomínať na tieto časy čo sú teraz ale asi som zas mimo témy, čo sa mne stáva dosť často no ak by to dakoho zaujmalo dneska som vstal nesprávnou nohou a prebral sa na nočnú moru ale to je tak keď sa vám nedá spať a keď sa vám podarí zaspať budí vás vlastný krik... dobre také psycho zas nie, možno preháňam... ale ja osobne by som dvakrát do tej istej rieky nevkročil, hlavne keď to bola nevera pretože to niečo znamená ale ak to bol vztah 8+ ročný tak pochopil by som to, že niečo nové chcel vyskúšať a nepáčilo sa mu to, vrátil sa ku mne a tak no je to u každého individuálne :) prepáč ak som zneužil tvoju tému :) prajem pekný deň

lenkalienka4

mám to podobné a neviem čo s tým.
Po troch rokoch od rozvodu ma chce môj ex naspäť. Žiadosť som podala ja koli jeho nevere. Som sama, ale mám strach ako by to dopadlo...

Maoam

jeden jediny krat v mojom zivote a bol to fatalny krok, ktory dodnes lutujem, usetrila by som si strasne vela utrap...co uz, clovek sa uci

zulajda

Ja som sa vratila k byvalemu s kt. som bola 4 roky asi po 6 mesiacoch ked sa snazil a tvrdil ze sa zmeni ( robil ziarlivostne sceny, rozbijal veci...proste katastrofa)..vydrzal zmeneny asi rok.. potom to iste dokola. Teraz som s priatelom okolo vyse roka, pol roka to bolo take nemastne-neslane travili sme spolu malo casu tak som sa s nim rozisla lebo ma to nenaplnalo. Uvedomil si chybu, vsetko zmenil a od aprila sme v kontakte cez viber, telefon asi kazdu hodinu a stretavame sa takmer kazdy den. Som rada ze som to opat skusila..Dufam ze budem navzdy :-) Myslim si ze dat sancu je stale dobre ale iba jednu... druhu sancu davat je stracanie casu. ;-)