Cíti ku mne niečo? Neviem, na čom som...

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo? Neviem, na čom som...
tralala201

Ahojte, 3 mesiace si každý deň píšem s jednym chalanom (25r) , dohodli sme sa ze sa stretneme na jednej akcii pred dvoma mesiacmi a odvtedy sme sa stretli este 3krat. Bolo nam spolu vzdy fajn. Nejak to od prveho stretnutia zacalo medzi nami iskriť, bozky a nežnosti,túlenie sa. Aj ked si píšeme, tak to nie je hocijaké písanie, povedala by som, že sa to trošku podobá tomu, ako ked si dvaja zalúbenci písu... :D oslovenia zlatík, zlato a všetky tie milé veci okolo toho. Ale toto trva uz 3 mesiace a ja neviem na čom som. nejak sa to nevie pohnút dopredu a ja stale rozmyslam, či ku mne nieco citi...Mám ho chut aj viacej spoznať, ale nejako sme zatial ešte vela prilezitosti stretnúť sa nemali. On je trošku taká padavka, obcas akokeby sa bál niečo povedat alebo spraviť, aby som nezareagovala nejako zle. Tak žeby sa aj kvoli tomu bál niečo narovinu napisať a vyjadriť sa že ako je to vlastne medzi nami? nechcem totiž to tlačiť na pílu, a viem aj to, že chlapi neradi prejavuju svoje city, ale čo ak zbytočne s nim travim cas a zbytočne mi na nom zaleží, ak ku mne nic neciti?

ivobrick

Tak ho zavolaj ty von. "Chcela by som ta vidiet castejsie" mu povec, ale nie do spravy. Uvidis ako sa zatvari.
Styri krat rande to uz je dost aby sa osmelil hlavne ked pises toto - "edzi nami iskriť, bozky a nežnosti,túlenie sa."
Spytaj sa, ste dospeli obaja.