Strach z teroristov

Príspevok v téme: Strach z teroristov
Nika.,

Všetko čo sa deje vo svete a ako teroristi odhodlane zabíjajú ľudí v Európe ma desí a nemôžem myslieť na nič iné,, koľko času nám ostáva kým zomrieme my? mám 16 a mala by som sa hlavne venovať škole ale nedá sa mi ani učiť a som smutná z toho kam spejeme.. Keď sa na to pozriete racionálne, ako na tom Slovensko bude? je môj strach oprávnený?

0vecka

na sk nemaju dovod utocit... sme moc bevyznamny... max mozno nieco v BA a to tiez dost poyhbujem... ak niekto xce tak sa stavim ze najblizsich 5 rokov na SK nebude teroristicky utok......

sewie

co chces pocut? ze sa ti neoplati ucit a mas si to uzit kym sa da?:D...nikto ti nepovieme co sa stane...vsetko je to len o ludoch...to co sa rozhodneme zivit to bude...ak sa rozhodneme sustredit sa a zivit len katastrofy, tak sa budu mnozit...co si vacsina neuvedomuje je, ze vsetko sa zacina od kazdeho jedneho z nas, my vsetci ovplyvnujeme to ako sa zije na tomto svete...vsetci sa mozme rozhodnut ci budeme sirit klamstva, podvody, kradeze, zavist zlost...alebo lasku, porozumenie, spolupatricnost, pomahat si nazvajom...my vsetci urcujeme pravidla a dianie vo svete...

tak predtym nez sa zacneme bat teroristov, skusme sa kazdy pozriet poriadne na seba a zistit co mozme zlepsit

ľudstvo

V dnešnej dobe, kde skoro každého trápi nejaká duševná porucha, z veľkej časti ťažké depresie, a kopec iných foriem psychických ochorení, ktoré človeka dennodenne zožierajú, tak 50% ľudí na svete by bolo šťastných, keby ich život skončil.

Eva531

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna mladá dievčina, ktorá sa bála teroristov. Jedného dňa sa však rozhodla, že sa bude pred nimi chrániť tým, že sa bude vyhýbať miestam, kde sa zhromažďuje veľa ľudí. Že ak sa ich bojí, tak nebude chodiť na koncerty, na futbalové zápasy, na diskotéky a pre istotu ani v nedeľu do kostola:) A má to vybavené, odvtedy žije šťastne, bez strachu, a tak aj žiť bude dlho-predlho, až kým neumrie, ale následkom teroristického útoku neumrie určite, dobrú noc a sladké sny :)

Mesačný princ

anjelik * :D tá veta o tých prejavoch obyvateľstva ma pekne pobavila :) ďakujem :)

To sme teda v poriadnych ..... ak to závisí od prejavu ľudí v tejto krajine :D

weewoo

Chod sa radsej ucit, co tym dosiahnes ze sa budes doma strachovat? Ked budes mat 18 potom nieco rozumne mozes realne spravit, napriklad ist k volbam a NEvolit tam ziadne liberalne, laviciarske, proeuropske, ani proimigrantske strany... to by bol celkom dobry zaciatok ako este nejak otocit to nase sucasne katastroficke smerovanie