Mám to skúsiť ?

Príspevok v téme: Mám to skúsiť ?
hviezda987654

Ahojte. zoznamila som sa cez internet s chlapom. Pracuje dlhodo v zahraničí, ale hned 3 dni po tom, ako sme si začali písať prišiel domov na dovolenku. Pri písaní sme si celkom ,,sadli,, takže samozrejme nasledovalo aj stretnutie, kedže nebývame daleko od seba. Nič som si od toho neslubovala, kedže už som zopárkrat popálila. No padli sme si asi nejak do oka kedže pokial bol doma sme sa videli skoro každý den a zistili sme že máme toho veľa spoločneho. Posledný deň čo bol na slovensku ma vzal aj k sebe domov k rodičom.Potom po mesiaci skypovania som bola na víkend pri ňom v zahraničí. Chce aby som tam prišla k nemu žiť aj pracovať, že pôjdeme spolu do podnajmu a uvidime ako nam to pôjde. Ja mám 26 on 32, takže máme aj niečo za sebou a obaja vieme čo chceme a čo nie .Zaľubili sme sa do seba no mám obavy, je to predsa len dosť veľký krok, kedže by som musela odisť od rodiny a on tam bude jediný človek koho tam budem mať. Ale zas na druhej strane si myslím že treba trošku aj v živote riskovať lebo takto by to dlho nevydržalo keby sme sa videli raz za 4 mesiace čo by prišiel na Slovensko. Čo si o tom myslíte ? Mám isť do toho ?

kafe

nuž, ja som zvyknutá spoliehať sa na seba, nie na rodinu, či priateľa, takže ja by som bez problémov išla. Aj keby vám to spolu nevyšlo, takáto skúsenosť je na nezaplatenie, nehovoriac o peniazoch, čo si človek vonku zarobí. Prípadne, ak si človek zvykne a zostane tam žiť - eňo ňuňo. Choď do toho.