pliesen na posve

Príspevok v téme: pliesen na posve
mucha

Ahoj ,uz dlhsiu dobu sa mi robi povlak medzi pyskami . Zo zaciatku to aj svrbelo , vzdy si to poriadne vyumyvam a davam si na to tea tree olej . Takze to neboli ,nesvrbi , co sa tyka vytoku z posvy,ten je normalny ,nepozorujem ine komplikacie . Vsimla som si ,ze na malych pyskoch mam inu strukturu koze ,nieje taka hladka ale skor ako krupicka .Neberiem antibiotika a nejem maso .Takze neviem ci to je candida ,alebo nejaka pliesen . pred tym nez to prepuklo som pouzivala canesten combi,lenze co sa tyka vonkajsej maste asi som ju nepouzivala dostatocne dlhy cas . Teda moze to suvisiet. Nemam moznost tu ist k lekarovi .Viete o co by mohlo ist ? Dakujem

mucha

keby ze si to neumyjem tak by som tam toho mala vela ,myslim si ..nechcem aby to zase zacalo svrbiet ... a tu nemam moznost ist do lekarne ani ku doktorovi ,, ale dakujem velmi pekne za rady

tasty

preto to máš lebo sa sprchuješ 3x denne, je to prehnaná hygiena, zmývaš tak prirodzenú flóru, ktorá udržuje v rovnováhe mikrobakteriálne osídlenie pošvy, a nielen pošvy, pokožky celého tela...

mucha

Posledny styk som mala 5 mesiacov do zadu .Tieto komplikacie mi nastali asi pred 3 mesiacmi ,paradoxne par dni pred tym som bola na lekarskej prehliadke . Sprchujem sa tri krat denne . Preto mi nejde do hlavy co to je .

pliesen na posve

no tak sa castejsie umyvaj, (bez mydla a šamponov)
gely na int. hygienu niesu moc vhodne a po sexe to byva zvycajne

mucha

ale nemyslim si teda,ze to je pliesen . Neviem co to je . proste jemny povlak ,ktory si vzdy umyjem . nesvrbi ani nic . Netusim co to je .Mozu to byt aj kvasinky ..pretoze zase som predsa nebola s nejakym spinavcom ..

mucha

pred tym som tu strukturu mala jemnejsiu ,preto som to spomenula .Ku mne neprisiel duch svaty s plesnou .A ked kliknu na zenske ochorenia tak uz je to ich problem ,neviem do akej mieri by ma znechutila tema pliesen na penise .Ale vdaka za odpoved .

pliesen na posve

tu inu strukturu koze tam ma asi kazda, inak kym tu pliesen nemas vo vnutri, postaci ti nejaky krem ako canesten a pod.
/tieto temy o plesnivych vaginach....musia byt niektory chlapi dost znechuteny/