Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pankreaticke enzymy

lidaaa

pre nori-tu bolest na lavom boku doverne poznam.Pobehala som vsetkych lekarov a nakoniec mi zistili podrazdeny pankreas.Doktorka mi predpisala pankreolan,avsak z toho ma bolel zaludok.V lekarni mi znama poradila zaludocny caj a ten mi ozaj pomohol.Odvtedy mam s pankreasom pokoj.Ked citim,ze sa zacina ozyvat,uvarim si jeden-dva dni caj a ten poctivo pijem a hned je po probleme.

RNG

Na zaludocne naduvanie:
Betain HCl
Na crevne naduvanie Pancreatin, Bromelain alebo Multienzyme.

No a samozrejme dobru probioticku zmes s jablkom na vecer, lebo pri nespravnom traveni sa obvykle v crevach usadia rozne
paraziticke kvasne a plesnove kultury, ktore spravne
probiotika postupne
vytlacia a
ozdravia crevnu floru, cim sa zlepsi
travenie, aj imunita tela.

nori

chcem poprosit o radu.Pobolieva ma v lavom boku ta bolest prechadza do chrbta a aj do podbrusia.Je to Pankreas?Co na to pomaha?

RNG

Skus Wobenzym. Alebo bromelain.Ja mam len enzym z papaje.je sice lacny ale nie prilis silna davka.Hladaj v google.sk pod : doplnky, papajovy enzym
Vynasnazim dostat Betain HCl, dufam ze mi ho schvalia....
Serropeptazu predavaju v Cechach ako mensi zazrak, v skutocnosti je to len dobry proteolyticky(bielkoviny rozkladajuci) enzym.
Bromelain je vytazok z ananasu. Jeho koncentracia=ucinnost sa posudzuje cislami GDU na tabletku -je to mnozstvo zelatinovej"huspeniny" ktoru tabletka rozpusti.

paola

dik rng, ale aky je to pripravok, kde ho zozeniem a ako sa vola? ale inak mam alergiu na kravsku bielkovinu no a po cviklovej stave som mala hnacku a krce...ostatne nazvy mi nic nehovoria

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pankreaticke enzymy - Fórum - ZDRAVIE.sk