Co hovorite ked je chalan chlpaty

Príspevok v téme: Co hovorite ked je chalan chlpaty
tralala

Ahojte. Damy co hovorite na to, ked je chalan chlpaty na hrudi a bruchu? Mam totizto problem ze mojej babe sa to nepaci. Dost ma tlaci aby som si to dal dole. Ale tak viete si predstavit to hnusne strnisko potom-no bleeee. Bol som uz 2x na epilacii laserom-jaj ta bolest a hlavne tie prachy pri takom rozlahlom mieste. Tak ale nie je to furt bohvieco. Zase nevyzeram jak clenovia skupiny KISS to zas nie-tak, normalka. Som blondak takze to nie je ani moc cierne. Ale mne to pride priteplene holit sa a vyzerat jak slizky alebo jak 12 rocny. Aktivnejsie som sportoval 7 rokov takze nejake tie svaly tam su. Neviem. Mame sa velmi radi, to hej. Ale mam strach ze sa pre nu stanem absolutne nepritazlivy. Co hovorite na chlpacov vy? Vacsine sa to asi nepaci ze?

lenka3

moj priatel je tiez zarasteny na hrudi aj celom bruchu a mne sa to velmi paci, ked sa mozem len tak prechadzat prstami po takej hrudi a milujem to.vzdy mu vravim ze ma medvedika na hrudi:-) nikdy by śom nechcela aby sa holil ved si to neviem ani predstavit aby som sa ho dotkla a on mal miesto fajnych makkych chlpkov strnisko....
byt na tvojom mieste tak isto nepristanem na holenie, ved je to tvoja prirodzena sucast, nechapem preco by si mal mat hladku hrud ako maly... mala by ta akceptovat takeho aky si.
mne sa zarastena hrud na chalanovi velmi paci

suelin

moj chalan je chlpaty uplne vsade a mam ho rada takeho aky je a nikdy by som nechcela aby si to dal dole kvoli mne...ked bude mat chut moze...ale tlacit na nho nikdy

violett

to Lea: no to urcite nebude o tom ze zeny hladaju podvedome obraz otca, lebo ja napriklad som chcela nechlpateho chlapa a sestre sa pacia viac chlpaty. Ale zasa to ci ma chlap viac alebo menej chlpov nie je az taky zasadny problem, nikdy som nenutila ziadneho partnera k tomu aby sa holil (aj ked som mala jedneho chlpateho ako opicu)

Soraja

tralala ja by som s aneholila, ak sa tak nebudes citit dobre, tak to nerob, ak ta lubi, tak to pochopi. JA by som sa koli mojmu nedala urcite vystrihat dohola, to je to iste. Nerob nic, co nechcel, len preto, aby ona bola spokojna, musis sa citit dobre aj ty. Ty zijes v tvojomtele nie ona

lea

Tralala, neblazni. kvoli jednej babe. ale myslim, ze je to vec zvyku. nas otec je strasne chlpaty, tak som odmalicka myslela, ze vsetci chlapi su. vsimni si jej otca, nie je on uplne asexualne nechlpaty?? v tom to moze byt. zeny hladaju podvedome partnerov, co sa podobaju na ich otca

Soraja

tralala kasli na to, nehol sa, vies ako strasne to vyzera, ked si oholis hrud a zacne ti vyrastat strnisko? Moj bracho si holi hrud, ale je to priserne a navyse zarasta este viac. TVoja holka by ta mala brat takeho aky si.