Mykoza posvy

dievocka

potlačiť to možno potlačí, ale na čo je to dobré, keď to nevyrieši daný problém? Ja som po výplachoch mala pokoj, ale len chvíľu, čiže nebolo to bohvie čo :/

tatana1378

Dievocka .... je to zbytočné myslíš tým, že to ani nepotlačí príznaky, akými sú svrbenie a tak?
Yorka ... vnútri tela nie je niečo ok? čo si mám pod tým prestaviť? Lenže ja nemám tušenia čo mi mykózu mohlo spôsobiť :(

yorka

baby nie som si ista ci ste citali diskusiu nizsie :) mykoza byva velmi casto dosledok toho ze telo sa voci nej nevie branit to znamena ze nieco vnutri tela nie je ok. A to treba dat do poriadku. Riesit co mykozu sposobilo a nie len samotnu mykozu ;)

dievocka

tatana nechcem ťa nejako odhovarať alebo čo, ale výplachy podľa mňa skúšať nemusíš. Je to zbytočné. Musíme prísť na niečo iné, čím by sme mykózu mohli zničiť.

tatana1378

Často no a veľký problém sa ich zbaviť alebo aspoň potlačiť prejavy :( a výpachy som ešte neskúšala, tak sa pýtam či vôbec má zmysel sa do toho púšťať a to skúšať, ale vôbec. Tak na gyn som už s tým bola aj ja a niekoľkokrát ale nič z toho. Vôbec sme sa nedostali k riešeniu :(

dievocka

tatana ja som sa pokúšala s mykózou bojovať aj výplachmi aj krémami, aj všelijakými tými babičkinými radami a ništ. Doslova a do písmena. Vôbec žiadny úspech. Už rozmýšľam, že budem musieť zájsť na gyn aby mi antibiotiká alebo čo dala. Lebo to je neičo nenormálne :/

lenusa00

pokial mas casto mykozy tak ta asi nepotesim, ale ani vyplachy nepomozu, pretoze neriesia problem tam kde vznika :/

tatana1378

baby skúšali ste riešiť mykózu výplachmi? chcela by som vedieť, či to má zmysel to vôbec skúšať alebo nie :(

yorka

jasne, je dobre, ze si ho este nevysadila pretoze mykoza by sa mohla velmi rychlo vratit ak tvoja imunita este nie je na tom tak dobre ze by sa vedela branit ;)

lenusa00

ahoj Naty63, uz sa mam lepsie a to ovela! mykoza ustupila, uz som bola aj na preventivke na gyn a vysledky mam dobre. Cize urcite mal na tom podiel aj wobenzym. Ale este som ho nevysadila, este nechcem riskovat pretoze mam pocit, ze imunita sa musi este z tej mykozy pozviechat.

Najčítanejšie články