Porada

Príspevok v téme: Porada
Xander

čaute ľudia, chcel by som sa s vami poradiť .. dneska som bol po dlhej dobe u doktorky a proste ani ma poriadne nevyšetrila a už mi dávala do rúk reklamné letáčiky čo si mám kúpiť ... viete mi niekto poradiť niečo otom ? lebo som nachladnutý a bolí ma v krku .. predpísala mi aj antibiotika a dala mi k ním letáčik že si mám kúpiť probiotika. čo si otom myslíte ? oplatí sa to ?

Jatt

Niečo podobné sa stalo mne včera. Do ruk mi bol podaný leták propagujúci nemenované liečivo. Samozrejme, neriadil som sa ním, nakoľko mám s nemenovaným liečivom negatívnu skúsenosť. Našťastie mám dostatok vedomostí o rôzných diagnózach a následných liečebných postupov, takže si pomáham liekmi bez lekárskeho predpisu, ktoré som uznal za najvhodnejšie na kúpu ja sám.

Jaja15

Doktorka ti poradila dobre, k antibiotikám je vhodné užívať aj probiotiká....V lekárni ti poradia ktoré sú vhodné k antibiotikám, nemusíš kupovať práve ten druh čo ti odporučila lekárka....

JankaL1

presne tak probiotika a zive bakterie su pol zivota www.monsea.sk co teraz davaju do liekov normalnych je otras, necuduj sa ak by ta z nich bolelo brucho ci horsie veci...