Krče v nohách

Príspevok v téme: Krče v nohách
jarjanka

tento raz chcem poprosit aj ja o radu:(
V poslednom obdobi ma dost casto chytaju neznesitelne krce v lytkach...vacsinou je to v noci...proste budim sa na hroznu bolest v lytku, akokeby ste tam mali nieco co vam chce roztrhnut nohu a vyskocit...:( mate s tzm njake skusenosti alebo ak moyem poprosit o nejake radz co s tym alebo z coho by to mohlo byt...sport a pretazenie vylucujem lebo moc tomu nedavam....dakujem

[zruseny12]

tiez som mavala krce po behu/stvrdli mi tak svaly,treba sa rozcvicit/a este na krce je dobre jest aspon jeden banan denne...vlastna skusenost...jedla som 1banan denne a pomohlo to...

peterter

Ja mam krče v lýtchach..stale ked sportujem..nepomahaju žiadne vitaminy ani magnesium vobec nič!!porosim o pomoc!!
Diki

no ja

a nechodis na nejake alkoholicke akcie?lebo alkohol tieto krce velmi rad vyvolava...nie doslovne...inak doporucujem aj ja magnesiu...mam ju tu akurat na stole:)

svetlana6

aj ja hlasujem za magnezium!!! aspon tak sa hovori, ze krce v svaloch sposobuje jeho nedostatok. tiez som to mavala, vzdy nadranom, bolest sice kratka ale fakt neznesitelna. pominulo to same od seba..

RNG

Niekedy nedostatok zeleza(nizka hodnota ferritinu a hemoglobinu v krvi) vedu k syndromu "nepokojnych noh"=nedostatocne okyslicenie koncatin.
Niekedy su to len prilahnute zily...

caca

no ja mam zase nieco ako syndrom nepokojnych noh... ked zaspavam tak musimhybat nohami lebo ked su v klude tak mi v nich stahuje a nevydrzim lezat bezpohybu... neviem co mam robit,

joshua

Ja mam zasa taky problem,ze ked sa dlho bicakujem tam dostanem take krce,ze az neviem chodit:(...a samozrejme,ze nenosim ponozky...alebo cim by to mohlo byt??..kto poradi?...dakujem