Boli to aj vas ?

Príspevok v téme: Boli to aj vas ?
Viktoria33

Chcela by som sa spytat ci sa tu najde taka zena, ktora zaziva podobne trapenie ako ja. Problem je nasledovny : bolestivy sex. Vzdy ked sa s manzelom pokusame o pekne spolocne chviky skonci to hadam este skor ako to zacalo, tym ze idem oprat krvave plachy... stale to iste :/ bolest, krv a koniec akymkolvek radovankam. Gynekolog ma odbil s tym ze mame pouzivat viac lubrikacneho gelu. Ale je to podla vas normalne? Mam hlavu v smutku. :( dakujem za kazdu radu

Biela Kobra

Viktoria, tvoj lekár je kretén a urýchlene ho zmeň. Toto nie je len o bolesti pri sexe, ale o tvojom zdraví a budúcom živote. Držím palce.

Viktoria33

Mam 25 a manzel 30 a este sme dietatko nemali.
Jaja15... Aj na tom moze byt nieco pravdy ja som totiz mala a uzka zena a priatel je odomna o 30cm vyssi a je viac obdareny. Ineho priatela som nikdy nemala ( sme spolu uz 10 rokov) ale skor sme takyto prooblem nemali. Deje ta to len posledneho pol roka. No a mala som aj taky problem, ze som krvacala mimo cyklus poslal ma na sono a povedal mi, ze sa mi v maternici tvori krv aj vtedy ked nema, ze tam vidno zhluky krvi a, ze to budeme sledovat. A viac som s tym problem nemala. Priblizne v tom case zacala aj ta bolest pri sexe.

niki24585

urcite zmen doktora ....moze to by aj endometrioza ... ide o zrasty ktore sposobuju bolest a spinenie v priebehu cyklu alebo po styku ....ja som mala podobny problem takze si daj urobit krvne testy na onkomarkery vtedy mozu byt mierne zvysene... mna na zaklade toho poslali na laparoskopiu kde sa potvrdila endometrioza

Jaja15

Gynekológ môže mať pravdu, hlavne ak si pri styku suchá a partner je štedrejšie obdarený a ty si užšia...Je to aj o tom či sa vieš dostatočne uvoľniť a si dostatočne vzrušená...Tam je naozaj najprijateľnejším riešením lubrikačný gél...Sama vieš či si mala aj pri iných partneroch takýto problém...Samozrejme u teba sa to dá riešiť aj operatívne, to je už ale o niečom inom....

Kycera

Viktória,
bolesť môžeš cítiť, ak máš dozadu otočenú maternicu po pôrode, ale nekrvácaš. Máš zdravotný problém a je najvyšší čas vymeniť gynekológa, ako Ti tu poradil Ovečka.