Ako zistim ze sa mu pacim ?

lLily

zapomen - to je jak vztah lekar/pacient, cisto profesionalny a usmievajuci zakaznici su trapnejsi nez samotni predavaci, ktori to maju dokonca v naplni prace

my lovefrki

Ahojte mám 12 rokov a veľmi sa mi páči jeden chalan je to môj kamarát a aj sused bola som do neho aj minulý rok a o tom vie ale tetaz nič netuší chodíme na rovnakú školu ale on je siedmak a ja šiestačka, keď ideme na obed tak sa tam rozpráva s kamarátmi a vždy sa na mňa pozrie takým zvlástným pohladom a usmejeme sa na seba. Každý deň chodíme spolu von aj s inými kamarátmi a máme toho veľmi spoločného ale veľmi sa bojím mu povedať že ho ľúbim ale napadla ma taká taktika zahrajeme si flaškovanú aj s inými kamošmi a opýtam sa ho že do koho som poradte pls je to fobrá tatika? Alebo ako inak mu to mám povedať?? Veľmi sa bojím . Ja som bola do neho od 1 triedy a potom to išlo tak striedavo ale teraz som si istá na 100% že ho milujem najdlhšie som do neho nebola 5mesiacov je to veĺmi komplikované ja viem ale prosím pomôžte mi jeho prezývka je Frki ale volá sa Lukáš Tomášek mi ho voláme Lukáš normalka a mi 2 sme najrýchlejši z celej našej skupiny kamarátov a máme toho veĺa spoločného ďakujem za pomoc

MiskaHryzka

To je rozkošnééé :) No skus sa len tak opytat, ci mal dnes vela ludi uz, ci mu uz dnes konci sluzba alebo ci ti neda zlavu :D ja by som skusila nieco formou zartiku, skus si len pripravit jednu kratku vetu, ktora ho mozno dostane do rozpakov a sa pousmeje - napr. zlava za pekny usmev sa nedava? :D neviem, musis ty odhadnut co je pre teba a neho vhodny typ humoru a ci vobec... moje vztahy vzdy zacinali doťahovanim, tak preto ti takto radim :P

predavacka

pracuje tam len on sam? byva v tom obchode/predajni kazdy den ?
ak ich je tam viac, skus sa popytat ineho predavaca alebo predavacky. Alebo ako ti tu radi Mesacny princ, povedz mu to priamo. Alebo ak je v nejakom podniku nejaka akcia, len prehod nieco ci nahodou nevie, nebude tam...proste vymysli si a zaved rozhovor tak, aby si ho mohla niekam pozvat nepriamo

akozistim

No keby ze mu to poviem priamo a odmietne pripadne sa opyta ci som sa zblaznila:-) tak by som sa prepadla od hanby :-(

Mesačný princ

akozistim - a čo tak si ho počkať, keď skončí? Alebo mu to povedať priamo?

Ja neviem...celé zle toto

predavacka

tak si sa mu mozno aj pacila, no a? vies kolko zien chodi do obchodu, kolko ich musi obsluzit...uvedom si ze je predavac a je to jeho prirodzeny pristup k zakaznikovi
mal by mat aj vizitku s menom pripnutu, skus zistit o nom co najviac
alebo ho niekam po praci pozvi no pocitaj s tym ze aj odmietne, moze mat manzelku, priatelku...najskor zisti a az potom chod na vec

akozistim

No ono toajtam skonci .opytam sa nieco a odpovie a koniec.minule som nevedela co sa opytat uz tak som tam stala a pozerala ako puk nanho a on namna :-)