Aka je najlepsia cestovka?

soffa

Vitkovice,boli sme cez nu 4 krat,profesionali na urovni,a dopravu mas letecky,autobusom,alebo individualne.ale tusim odchody malu len z Bratislavy.neviem to naisto,lebo mi chodime vlastnym autom

milusca

agina - mrkla som na hydrotour. Ibiza na 12 dni za 500 eur? To by som bola "trosku" skepticka. Chcela by som vidiet ten hotel a stravu...

prezývka :)

TURANCAR ma nesklamal az na jednu vec - delegat nam mal byt po ruke ci na telefone, ale nakolko to bol miestny pajko, videli sme ho asi iba 10min pri prichode, potom sa po nom zem zlahla :) inak fajn.. aj autobusy su fajn.. hlavne tie poschodove... prijemne pohodlie... teda no.. mala som dvojsedadlo pre seba, tak asi preto :)
ale celkovo, nestazujem si... ale tento rok ideme autom na blink. uvidiiiiime, co je lepsie.. :)

KRASNE LETO VSETKYM :)

f111

ja som bola na dovolenke s CK Aeolus uz 4 krat. Boli sme spokojni az na par malickosti. zajazd sa da vybavit cez internet velmi rychlo. ubytovanie bolo zatial vzdy ciste a vsetko bolo funkcne.

alk

shakt,ale vsak ludia sa normalne tu na fore pytaju,kde na dovolenku,a podla mna to suvisi so zdravim.My k moru chodime zo zdravotnych dovodov.Kozne,dychacie,astma a tak.Ved zdravie suvisi predsa aj s oddychom.Mne osobne sa toto forum paci viac,ako na zozname ,ludia tam spatne nadavaju,myslim ,ze tu je to serioznejsie.Alebo som sa mylila?