zvysena teplota

Príspevok v téme: zvysena teplota
cokoladka898

Zdravim vsetkych,

chcela by som sa opytat na jednu vec. Prekonala som asi pred tyzdnom - dvomi zapal obliciek. Brala som dvoje ATB a po ukonceni mi zobrali moc na kontrolu a bol cisty. Musim este poznamenat, ze uz asi mesiac mam zavedeni permanentny mocovy kateter, pretoze som sa nevedela sama vycikat.
Problem je v tom, ze od vcera mam zvysene teploty a bojim sa, ci su to opat oblicky, alebo na mna len nieco lezie. Stale mam zavedeny ten kateter, mozno od toho som zasa nieco chytila...no pred tyzdnom som ziadneho bacila nemala. Znepokojuju ma tie zvysene teploty...nie su vysoke, ale su...tak to zacalo aj predtym, a preto mam obavy, aby to nebolo to iste...myslite, ze by sa mi to mohlo vratit? Urolog je na kongrese a pride az v pondelok. Zajtra by som s tym chcela ist aspon k obvodnemu. Len neviem ako to cele dopadne. Uzivam aj dost liekov, ktore ale musim uzivat, lebo by sa mi moj zdravotny stav strasne zhorsil...ide o neurologicke ochorenie. Pijem aj urologicky caj, kupila som si aj melonovy olej, ktory pomaha oblickam, tak neviem kde moze byt chyba.

Prosim poradte nieco...za kazdu radu vam budem vdacna...

cokoladka898

dakujem Rene, vcera s tym bola u obvodneho lekara, lebo urolog je mimo Slovenska, a ten mi predpisal nejake prasky...len ich museli objednat, lebo ich v lekarni nemali. no navecer sa mi teplota vyslhala este vyssie a v noci som mala vyse 38. Opat sa chystam za obvodnym, lebo si zas nechcem prejst tym peklom. Necitim sa dobre, som cela rozbita. Navyse ked mi ten kateter obteka, tak mam obrovske bolesti...tak dufam, ze sa to nevyspla az k oblickam...