minerva

nela

chcem sa opytat ja som dostala minervu len ako liek kt. mi mal pomoct na akne a nic viac mi k tomu doktor nepovedal.po case mi kazdy povedal ze je to normalna antikoncepcia.a teraz neviem co s tym?

lilinka

No prvykrat ked som ju zacala uzivat, tak sa mi plet vycistila, potom som mala vsak prestavku v uzivani par mesiacov, kedy sa mi opat zhorsila a teraz ju beriem treti mesiac a plet nic moc, tak bud si telo na nu uz tak zvyklo alebo neviem. Ale je to individualne. Niektore baby vraveli ze po tejto ATK sa im super zlepsila.Ved uvidis sama.

lilinka

Ja beriem Minervu uz nieco vyse roka a som s nou spokojna. Zo zaciatku som mala akurat napatie v prsiach, ale to sa casom vytratilo. Inak vsetko uplne v pohode, nijake spinenie ani krvacanie mimo cyklu. Menzes mi chodi takmer ako hodinky, takze co sa tyka negativ, nejak ma ani nic nenapada.Snad mozno to, ze obcas, ale nie casto ma bolievA hlava, ale ked som sa pytala doktora, tak to je vraj prirodzena reakcia u kazdej ATK, a ze pokial to nie su neznesitelne bolesti, tak nie je dovod na zmenu. Ale samozrejme kazdy organizmus to moze prijat inak.