Tehotenstvo a priberanie

lencika

urcite by som sa radila s gynekologom, myslim si ze ked by doktor videl ze je to s tvojou vahou zle tak to riesi a mozno skus aj ineho lekara a nepozerala ziaden google, niekedy to cloveka dost vystresuje a zbytocne

darca klarca

ahojte.pred otehotnenim som vazila 94 kg,som v siedmom tyzdni a shudla som na 89.vie mi niekto povedat ze ci by som mala mat nejake problemy pocas tehotenstva kvoli svojej vahe??dakujem

ele

Vela zien vtedy schudne kvoli tehotenskym nevolnostiam. Pokial to nie je "na infuzie" tak by to nemalo byt nebezpecne, ale lepsie ti poradi tvoj gynekolog.

doevnka

Neuskodi to malemu, ak sa prve 3 mesiace tehotenstva schudne zopar kil? A ako je to so sportovanim-behanim na zaciatku tehotenstva?

ele

Ja konzumujem v pohode citrusove ovocie. Vylucim ho az tesne pred porodom,aby sa maly nevyhadzal.. Banany nie su citrusove ovocie, ani ananas, ale su cudzokrajne. Tie by som urcite nevylucovala, hlavne ananas ma vela telu prospesnych enzymov.

gretka

tip, dakujem. To som rada, ze mozem aspon nase ovocie, citrusove aj tak nemozem a banany sa beru tiez ako citrusove ovocie?