antikoncepčná náplasť versus antikoncepčná podkožná tyčinka

Príspevok v téme: antikoncepčná náplasť versus antikoncepčná podkožná tyčinka
veronika

aký máte na to názor kočky / antikoncepčná náplasť versus antikoncepčná podkožná tyčinka? hľadám čo najlepšiu a najprirodzenejšiu formu antikoncepsie... nechcem stratiť menzes, nechcem byť hormonálne rozbitá a náladová. Prosím o radu, akú máte skúsenosť? Aká je podľa vás najlepšia antikoncepcia ?? /okrem no sex/

dagmara daumova

Ahojte,najde sa niekto kto by miporadil? Chcela by som sa opytat na antikoncepcnu naplast Evra, idme ju brat prvy krat a neviem kedy si ju mam nalepit ci prvy den menstruacneho cyklu alebo hned po skonceni menstruacneho cyklu, prosim vas ak mate niekto skusenosti poradte mi dakujem papa

mikri

babulky ked mozem poradit z vlasnej skusenosti tak ziadna antikoncepcia ja som brala 10 rokov a oslabila som si imunitný systém a tento rok mi zistili HPV a lézie. Lekári nehovoria, že antikoncepcia oslabuje imunitný systém a môžete a nemusíte mať rôzne zdravotné problémy. Dobre si uvážte či to za to stojí...

Stanula

ja som brala tabletky aj náplasť, ale tú som si stále kontrolovala, či sa mi neodlepila. Teraz mám krúžok Nuvaring a poviem ti, že je to najlepšie, čo som si mohla dať. Máš ho 3 týždne, ani na neho nepomyslíš, necítiš ho, žiadne vedľajšie účinky....ja by som ti odporúčila toto. Žiadna tyčinka, lebo nevieš, ako ti sadne.

implanon

Ja som mala Implanon ored cca piatimi rokmi. Hned po zavedeni som ustavicne denne spinila a po dvoch mediacoch som si to kvoli spineniu dala vybrat. Na cenu si uz nespomeniem, cast mi vratili. Nechod do toho, je to skoda penazi, mnohi gyndaci to nechcu zenam davat, lebo spinia, moj vtedajsi gyndak bol vynimka, ja som bola jeho prva, komu to daval a tak "sikovne" mi to vybral, ze som mala dva stichy. Kup si pilulky Cerazette, tie maju rovnake zlozenie hormonu, ktory je v implantate a ked ti sadnu, daj si implantat, taky je spravny postup. naplast som neskusala, uzivala som potom Minesse s najmensou moznou hladinou hormonov, naplast ma viac hormonov, tak neviem poradit v tomto.

implanon

Ja som mala Implanon ored cca piatimi rokmi. Hned po zavedeni som ustavicne denne spinila a po dvoch mediacoch som si to kvoli spineniu dala vybrat. Na cenu si uz nespomeniem, cast mi vratili. Nechod do toho, je to skoda penazi, mnohi gyndaci to nechcu zenam davat, lebo spinia, moj vtedajsi gyndak bol vynimka, ja som bola jeho prva, komu to daval a tak "sikovne" mi to vybral, ze som mala dva stichy. Kup si pilulky Cerazette, tie maju rovnake zlozenie hormonu, ktory je v implantate a ked ti sadnu, daj si implantat, taky je spravny postup. naplast som neskusala, uzivala som potom Minesse s najmensou moznou hladinou hormonov, naplast ma viac hormonov, tak neviem poradit v tomto.

barbarittta

Ja pouzivam antikoncepcnu naplast a je super. podla mojich informacii menej zatazuje pecen a zaludok inac funguje presne ako tabletky.
Podkozna tycinka tam zena nema menstruaciu a je na 3 roky. Vela zien to znasa zle-vyrazky nevolnost kvoli vypadku menstruacie. ale vela zien je aj celkom v poriadku. Podla mna je to trocha proti prirode...