Som naozaj divny? :\

Príspevok v téme: Som naozaj divny? :\
juro23

Ahojte, mam 23 a polrocny vztah, chcem sa Vas spytat na radu. Velmi lubim svoju frajerku, nadovsetko. Aj ona hovori, ze ma velmi lubi. Problem je v tom, ze chcem byt s nou STALE. Vzdy ked odite, tak mi je neuveritelne smutno, stale na nu myslim a velmi sa nu tesim. Ona vravi, ze nemozeme byt stale spolu, ze ma aj ine aktivity. Nie som od nej zavisly ani nic podobne, iba ju velmi lubim...

bejbyphat

nie si divny, si zalubeny :) aj mne moj murko chyba ked nie som s nim 5 minut, nastasie mu nevadi ze sme spolu furt. ale urob sa trochu chrumkavy achvilu na nu nemj cas, budes chybat ty jej :)

juro-odpoved

Dakujem za rady - ale co ine si mam najst? kamaratov nemam, byvam sam a mam prazdniny a nikde nerobim, bo studujem, neviem co mam robit od nudy.

usiko

no, tak ja som mala to iste, a po roku to prejde....uz ti nebude tak vela vec na nej vadit, nebudes na nu taky citlivy a prezijes bez nej aj par dni....s tym, ze sa na nu budes nenormalne tesit, ale nebude ti bolestivo chybat...to znamena, ze dospejes v tom vztahu, bude v nom uz dospely....tak vydrz

stanley

Aj ja ľubim moju bývalú..poradím Ti, najdi si aj Ty niečo iné, pri čom na ňu nebudeš tak často myslieť....lebo keď to baba povie, tak to aj mysli a keď budeš odporovať, pôjdeš kade ľahšie..to už viem...tak spomaľ a ľúb ju a kúp jej kvety

angelika24

ja mam ten isty problem ako Ty - on ani netusi, ako velmi mi chyba a nemozem mu stale volat.. boli to neustale si to zakazovat, ale musim vydrzat.. a cakat, kym sa on ozve prvy, az mu zacnem chybat :-(

athena123

ani ja nemyslim, ze si divny, zjavne ju velmi lubis, ale uvedom si, ze aj ona ma svoje aktivity ako pises a zatial si ty chod s kamosmi na kofolu, aby casom nemala pocit, ze je v klietke

bodka

nemyslim si ze si divny, uvidis ci ti to vydrzi aj po roku..potom sa to zvykne zmenit..inak si asi jeden z mala chalanov..