haluska, nervy alebo co?

Príspevok v téme: haluska, nervy alebo co?
ja..

Cavky. Stava sa mi, ze mam pocit, ze stale po mne nieco lozi. Neaky hmyz alebo nieco podobne. Proste sa pozriem na to miesto a tam nic. a stale lozi a lozi. uz mi to lezie na nervi. Alebo z nicoho nic mi zacne skubat svalstvom..bud na oku, na nose, na ramene, minule na prste, no niekedy ma klepe celu. Mavam aj stavy uzkosti, ale neviem, ci to s tym suvisi..

kikaska

Presne aj ja mam niekedy pocit ako keby po mne lozil pavuk. Alebo sa mi zacne z nicoho nic trepotat palec na ruke ako voda na suchu a nejde zastavit. Niekedy ma to fakt strasi.

pata.k

a nemas nahodou nejaku zlu skusenost? my sme raz tak boli na jednej chate a bola tam sama haved, bolo to strasne, celu noc po mne daco lozilo, proste hroza.. ale potom, aj na druhy den, stale pocas dna som mala pocit akoby po mne daco lozilo, ale viem, ze nelozilo.. nastastie, hned ako sme prisli domov to prestalo.. takze ci nahodou si nezazila nieco podobne a doteraz si to "vsugeruvavas"..

jatra

to moze byt nejaka obsesia alebo hmatova halucinacia rovnako ako su zrakove, sluchove...postihuju aj hmatove vnimanie, vyskytuju sa ako doprovod pri niektorych dusevnych poruchach pozri si nejaku knihu o psychickych chorobach mozno najdes viac spolocnych bodov hlavne to nepodcenuj ludia ktori tym trpia sa doskriabu do krvi pretoze maju pocit ako pises lozenia hmyzu alebo sa im zda ze ich chytaju. skrtia, hladia cudzie ruky, ta uzkost s tym moze suvisiet, bolo by dobre odstranit ju, ked zmizne pricina, cely efekt sa vytrati...

ja..

Dik. Tak skusim..ale mne slo predovsetkym o tu neviditelnu muchu..normalne citim, ze mi nieco lozi po tele(na neakom jednom mieste), ale nic nevidno..nechapem to..

agina

Ja moze sa jednat aj o ine psychicke poruchy.S tym mykanim oka to ma hadam kazdy, ale mykanie celeho tela snad uz nie.

sunnysweetie

ahoj..su to nervy..aj ja to mavam..
hlavne v zime..ked si dam rifle,tak ma strasne svrbia cele stehna..
aj mne myka oko a sem tam sval v nohe :(