Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

tina78

ja som mala tiez likvor negativny aj martin82 ale v hlave som mala loziska a ked som mala treti atak tak uz som splnala podmienku na liecbu
osobne si myslim ze ta liecba nie je ani tak liecbou ako nahananie financii

martin82 nebol lieceny ziadnou chemickou liecbou pokial ja som brala copaxone aj rebif a myslim ze je na tom rovnako alebo lepsie ako ja
takze tazko povedat
nikde neni jednoznacne napisane ze ta liecba pomaha vsetkym rovnako
mne maju dat teraz tysabri ale ja ho nechcem mam z tej liecby strach

ela070

TINA78 pri sm mas pozitivny likvor dcera ma 2 kriteria splnene zo 4 a tak nam nevedia potvrdit ani vyvratit sm takze liecba zatial ziadna pre nas pozitivna informacia ale co ak toje sm a nezacne sa z liecbou vcas.co si o to myslis

tina78

ela070 dakujem ze si ma pochvalila, aj ked nemam pocit ze by som ti nejak pomohla ale potesili ma tvoje slova

ja som si prednedavnom prestala citit pravu cast tvare, v Ba doktorka sa na mna uplne vykaslala stym ze solumedrol mi nemoze dat bo mam nizky pocet bielych krviniek, tak som si nasadila wobnezym 5x5 tabletiek denne a milgammu som si chodila davat denne pichavat k doktorke cely tyzden.
Druhy tyzden som znizila wobenzyn na 5x3 a milgamu som chodila kazdy druhy den si davat pichat, nastalo zlepsenie citlivost sa mi postupne vratila

ak mam priznaky ataku necham si vypicat milgammu su to vysoke davky vitaminu B
a este je aj protizapalovy

tina78

ryby mam rada tie jedavam casto
ale neviem co su psenicno razne potraviny
pecivo nejedavam skoro vobec

este si odstavujem celer koren mrkvu brokolicu ruzickovy kel

- mira

Tina, ak sa chceš vyliečiť, je treba úplne zmeniť stravovací systém, pretože SM je ťažká coroba. Okrem malého kúska ryby 2x týždenne vylúč všetky živočíšne potraviny. A všetky jednoduché cukry, zo začiatku i ovocie.
Jedálniček by mal pozostávať z 50-70 % obilnín v celozrnnej forme, neobrusovaných uvarených domäkka. Striedať druhy : pšeno, ryža natural, pšenica, ovos, kukurica, raž, amarant. 30 % zeleniny domáceho pôvodu, z toho 5% kvasenej a zbytok tepelne upravenej pre SM. 5 % strukovín /je asi 8 druhov/ a semienky, po mesiaci aj malé množstvo panenského oleja. Systém si naštuduj, pretože zo začiatku sa začne telo čistiť a nastanú nepríjemné pocity pri vylučovaní nadmerných hlienov a striedavé ataky navracajúcej sa choroby. Po vyčistení pocítiš príval energie.
Pri ťažkých prípadoch je potrebné uvoľňovanie blokov v chrbtici, ktoré umožnia zvýšiť hybnosť.
Info nájdeš tu www.bio-obchod.sk

ela070

MARTIN82,ja sa urcite nepovazujem za moderatorku fora ja som tu len hladala pomoc a radu od ludi co sm maju.mna presne oslovuju taky ludia ako je TINA78 lebo taky ludia co maju odskusane pripravky vedia povedat na to svoj nazor tak taky ludia vzdy pomohli vede to ze berieme aloe a rozne vitaminy to je normalne to beru aj uplne zdravy ludia.strach je normalny pre kazdeho cloveka ja som mu tiez podlahla ked som sa dozvedela ze dcera to moze mat zatial jej to nepotvrdili ale ani nevyvratili.bola to prave TINA78 ktora mi povedala aby som sa z tejto choroby nepokakala a nelutovala dceru,take ona mi dodala odvahu a ukazala cestu ako sa spravat k cloveku ktory ma podozrenie alebo je chori na sm.

- mira

"Skúšať a veriť", tak toto nám poskytuje moderné medicínska veda?
V čase, keď je už dááávno známe, že prvou podmienkou vzniku zápalu je prítomnosť jednoduchých cukrov a tuku .
Lenže "zatrhnúť" pacientom ich obľúbené pochúťky je nepopulárne a predpísať celé obilné zrná, liečivé pre celý nervový systém, je nepopulárne tiež. Tak volia radšej superdarhé lieky na účet nás všetkých a potom sa aj tak sťažujú, že to nepomáha...

tina78

martina82 ty musis mat vzdy posledne slovo, tebe tiez nic nepomohlo atak mas aj tak a aj nove loziska ti pribudli, keby mas nieco prevratne co ti fakt pomohlo vtedy by som dala hlavu dole pri tvojich slovach, najprv si porozmyslaj trosku a nenechaj sa unasaat emociami

martin82

Clovek tu dva dni nie je a mame tu nove moderatorky sm fora:). V srackach je ten co sa necha obmedzit strachom z choroby viac ako chorobou samou(nevravim ze to nie je aj moj pripad). A ano tina78, vies porovnavat copaxone, rebif a co, spokojna? Viem ze ne, takze ak ma niekto napad ako spomalit sm inak, preco ho hned blokovat, lebo zavist ze nema aj on sm? A nie som si isty, ale nebol RNG kt.doporucoval omega,enzymi,aloe atd. ked ini vraveli len imunomodulacia pomoze, 4roky spat? Pouzivajte argumenty, nie recicky jpp. Podla toho aj tak vacsina berie to co aj RNG pisal. Aj mne sa nepaci ked RNG presadzuje len jeho riesenie, ale kazdy sme nejaky. Ps: moj prispevok sa netyka len RNG

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.