menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

maaasa

jasne, vyskusam vselico mozne, len aby to uz skoncilo!! a este sa vas opytam, ze mate skusenosti s nejakymi dobrymi cajmi??? existuju aj take, po ktorych nebudem uz mat bolesti??? vdaka!!

mirkaaa

maaasa no ano len na predpis ale tak ale aj tvoja lekarka nie gynekolog by ti mala predpisat, ale mne vobec nepomohli no vyskusaj ist k lekarke/ovi a mala by ti predpisat aj ona/on..

maaasa

dobre, najskor teda urcite vyskusam tie tabletky Algifen, a ked mi nezaberu, tak potom uz vazne navstivim toho gynekologa!! este raz obrovska vdaka za kazdy jeden prispevok!!

ivka2

mirkaaa presne..kamoska ma tri dni a nevie ze ich ma , ja mam sedem dni a z toho 2 dni porodne:)...a maaasa, neboj chod ku gynekologovi a povedz mu ze nechces HAK, nech ti predpise nieco ine, ja som si so sovjim lekarom pohovorila ze musi byt aj nieco ine ako HAK, tak mi predpisal tie tabletky NIMED, lenze tie tabletky akurat tlmia bolest ale neliecia, a vraj podla lekarov HAK aj lieci..ale ja tomu neverim..

maaasa

ja sa tiez vtedy citim strasne!! boli ma skoro cele telo, strasne to brucho, ale aj krize, trpnu mi koncatiny!! to je hroza!!

mirkaaa

a zena ktora ma bolesti pri menstruacii vraj ja neviem ja som nerodila no zatial ma vraj mensie bolesti ako zena ktora bolesti nemava...neviem co je na tom pravdy...

sedmikraska

Mozno vyskusaj kvapky Algifen (dufam, ze je to spravne), mne zaberali lepsie a urcite rychlejsie ako tabletky