Bradavky..

ninika

aj mne to vadi a vobec neviem preco..ked som nadrzana tak nie..ale normalne ano..a vobec neviem preco...a nechcem aby mi to vadilo..:,(

smutna:(

ked je rec o bradavkach...ja mam rada ked sa mi priatel hra s bradavkami ale mam jeden problem.straaasne sa hanbim za moje bradavky.no vlastne nie za bradavky, ale to co je okolo, ta hneda jemna pokozka.mam to nejak velmi velke a ani okruhleho tvaru to nie je ..skor ovalneho.mam 19takze prsia mi uz sa menit ani nebudu..co mam robit? mam noveho priatela a hanbim sa dat dole podprsenku ze ako sa zatvari.bude mu to vadit alebo nie?alebo nie som s tym problemom jedina?pomoooc

nezufaj

Mojej priatelke je tiez neprijemne ked sa jej dotykam bradaviek. Zacn ejej to byt prijemne az kedje riadne vzrusena.Je taktiez velmi citliva na klitoris. Nemozem sa ho ani dotknut rukou. ale ked jej ho drazdim zaludom, ide sa zblaznit.Niekedy si ho sama drazdi mojim zaludom, hovori ze zaludom je to super. Podedz to priatelovi, nech to skusi jazykom neskor, mozno ti to prijemne bude az potom