holenie..tam dole!

supinka

dakujeeeem za prispewky vsetkam:-))) a ece jedna otazocka: ked sa holí, to sa holí uplne dohola??? heh,,mozno dalsie smiesna otazka,ale...?? thanks:)

D_nika

po pravde, ja som sa tiez neholila, ale teraz si uz neviem predstavit byt tzv. "zarastena" lebo fakt to "nevadi", ale zavadzia, teda aspon mne.. pri sexe samotnom to nejako extra nevadi (co sa toho samotneho aktu tyka, nehovorim o pocitoch teraz), ale tak napr. pri orale je to dost.. divne... ja som sa proste hanbila, ked mi to chcel priatel robit ustami a este som sa neholila.. takze tak..

suera

jo a este..ci to prekaza pri sexe..no v podstate...ja by som nevedela zniest zeby som ju mala tak povediac chlpatu a mala by som na nej "tekutinu" ktora sa lepsie "utiera" z oholenej hehe, no nic pokial to chalanovi neprekaza tak si myslim ze nie

suera

ahoj supinka...holenie tam dole, resp. pristrihovanie patri ku hygienickym navykom..alebo ako to nazvat..chlapec ma rad kazdy nieco ine, ide o to ci sa citis neoholena ty dobre..nie kazda baba sa holi..kazda ma na to iny nazor..nie je to hanba..dnesna moda je byt oholena...v mode je estetika..ale moja rada..ked nie holit..aspon pristrihovat..budes sa citit lepsie papa

zajik

každý to má rád inak....ale pri orálnomm sexe je určite príjemnejšie keď si oholená....chlpy v ústach-nič moc :-)