prosím vás pomoooc...

Príspevok v téme: prosím vás pomoooc...
citatelka

prosím Vás o pomoc, chcela by som sa opýtať, či mi niekto vie poradiť...neviem, som už z toho velmi vyčerpaná... minulý rok mi zistili, že mam velmi zlú krv...ale od vtedy sa mi to ešte zhoršilo. Velmi sa bojím, neviete mi niekto poradiť, na koho by som sa mohla obrátiť? Lebo tu u nás v nemocnici s tým nič nerobia... bola som aj na vyšetreniach, no vraj mam všetko v poriadku, no ale nevedia mi zistiť, prečo sa mi krvn obraz stále zhoršuje...prosím vás, ak niekto viete o nejakom dobrom odborníkovi, keby ste mi ho napísali.Len vážne...dakujem za každý jeden príspevok

RNG

Cviklova stava, teda len zo surovej cvikle(nesmie sa zahriat nad 50 stupnov celzia) je vyborny enzymaticky prostriedok na bielkoviny, 1/2 deci s kazdym jedlom vyriesi vela problemov z travenim a absorbciou.

RNG

Na travenie bielkovin su enzymaticke doplnky pankreatin, Betain HCl, enzymy z papaje a ananasu(bromelain) Treba brat s kazdym jedlom, vacsia porcia, viac enzymov.
Ked zmizne plynnatost, zobrala si spravnu davku.

RNG

Tu som, ako na koni(stary chlap,nevim poriadne spat, tu je 4 hodiny nadranom).
Citatelka, vyzera to na cekovu podvyzivu.
Takze alebo si na nejakej diete, alebo ti poriadne netravi
Ak si na diete, skonci je a zacni jest viac bielkovin vseobecne.
Ak mas problemy s travenim(nechutenstvo, naduvanie) musis brat nejake enzymi na podporu travenie.
Clovek moze byt podvyziveny, aj ked ma silne nadvahu.
Skroboviny mozes stravit, cukor a tuky sa ukladaju, ale bielkoviny nemusis vediet rozbit na tak male ciastocky, aby sa absorbovali.
No a bez dostatku absorbovanych bielkovin sa nevytvara dost krviniek
Pomocne-aspon docasne su doplnky mineralov,vitaminov a bielkovinne koncentraty(napr bielkovina za srvatky 20 gramov denne, je lahsie absorbovatelna, ako travenie masa a syrov)

citatelka

agina... no mam celý krvný obraz velmi zlý..aj biele aj červené krvinky, no proste celu krv mam zlu a tie hodnoty ti neviem povedať... len viem, že sa lekarka až zhrozila, a pýtala sa ma, či som sama došla do ambulancie...bola som už aj za liečitelkou...no ani ta mi nepomohla... dala mi nejakú stravu, podla ktorej by sa mi to malo upraviť ale ani to nepomohlo... a jedla som to presne ako mi kazala...