Mate skusenosti so zelenym jacmenom?

mam56

Ja nemám rád konšpiračné teórie, ale myslím si, že alternatívnou liečbou toho možno reálne z dlhodobého hľadiska dokázať viac než chémiou.
Treba si uvedomiť, že čo je koho motiváciou?! Strach má veľké oči a smrť je dosť veľkým a účinným bubákom:-)

Viktor

Ahojte, ja môžem z osobných skúseností povedať že sa cítim lepšie odkedy zelený jačmeň užívam, po čase keď som sa pasoval so zdravotnými problémami sa to konečne zlepšuje. Prešiel som na zdravú stravu a pokúšam sa zlepšiť si zdravie prírodnou formou nie tabletkami a pod. Na zelený jačmeň som tiež písal recenziu ak by ste chceli môžete si ju prečítať tu vyzivovy-poradca.sk

DarinaB

este som zabudla dodat, ze psyllium je na cistenie velmi dobre. Beriem ho asi mesiac - vzdy rano - a citim sa dobre.

DarinaB

Ahojte, ja mam trochu skusenosti so zelenym jacmenom. Brala som ho kvôli anemii, ale moc nepomohol. Naopak, hemoglobin isiel dolu. Ale akonahle som sa vratila k cucoriedkovemu sirupu, hgb vyskocil hore. Tak neviem.

Ivka 1

S prípravkom Fields of Green mám aj ja
veľmi dobré skúsenosti.Ak máte ťažkosti s trávením,poruchami krvotborby,anémiou, leukopéniou, môžem len odporúčať.

alma

Tlak súčasného životného štýlu nás vedie
k neustálemu šetreniu času - k jedeniu fast
food - a prichádzame tak o životne
dôležité látky obsiahnuté v čerstvej
výživnej strave. Jedna so spoločností výživových doplnkov nám poskytuje jednoduché riešenie
prostredníctvom Fields of Greens (Polia
zelene), ktoré sú vyváženým zdrojom
mnohých nutričných zložiek
obsiahnutých v zelenine, ako sú vitamíny,
minerálne látky, bielkoviny,
aminokyseliny, enzýmy, antioxidanty
a chlorofyl, avšak v našej modernej strave často chýbajú.
Fields of Greens obsahujú výživné zložky mladých zelených jačmenných
výhonkov (obsahujú minerálny koktail -
draslík, vápnik, horčík, železo, sodík,
meď, fosfor, zinok a mangán), lucerny
(vynikajúci zdroj minerálnych látok
a stopových prvkov, vitamíny A, B6, E a K,
znižuje hladinu cholesterolu a je prirodzeným rastlinným estrogénom), alfalfa
(bohaté na minerálne látky), kajenskej
papriky (podporuje krvný obeh
a pomáha tráveniu). Pridali aj med,
ktorý je vynikajúcim zdrojom vitamínov,
minerálnych látok a aminokyselín na
podporu energie a celkového zdravia.

RNG

GMP nie je nic uzasne a neobvykle.A rozhodne nie je len americke. Je udelovane NNFA, medzinarodnou organizaciou, ktora pouziva stovky nezavislych laboratorii a namatkove kontroly kdekolvek v distribucnej sieti, aby si vyrobcovia nevedeli odhadnut, ktoru flasu a kedy a komu daju na rozbor. Tak sa zamedzi podvodom a kvalita sa stava objektivnou, verifikovatelnou a medzinarodne rovnakou velicinou.

Medzinarodna kontrola potravin ma korene vo Francuzsku v 30tych rokoch.
V roku 1936 sa zdruzili vyrobcovia a predaj vyzivy, potravin a ciastocne aj kozmetiky do najvacsieho svetoveho medzinarodneho zdruzenia NNFA.

V sucasnosti je tam vyse 10 000 vyrobcov a velkodistributorov.
Organizacia ma svoje ulohy a ciele: postarat sa o co najvyssiu kvalitu vyrobkov.
Pocas druhej svetovej vojny sa presunulo centrum do USA, pricom ale clenstvo je stale medzinarodne.
kto si o tom chce precitat davam mu link
nnfa.convio.net

Co sa tyka systemu ISO, ten je aj tu, v USA, nielen v "staruckej Europe".
Je to system organizacie podniku, nema priamo ziadne spojenie s urovnou kvality, ako sa mylne medzi ludmi rozsiruje.
Ja ako podnikatel som bol tlaceny do ISO mnohymi mojimi zakaznikmi, takze som musel zobrat kurz, co to vlastne je. Tam som zistil, ze je to vlastne len organizovanie papierov o operacii firmy a certifikat ISO udeli druhej firme hociktora firma vlastniaca ISO ak subjektivne uzna, ze ich operacia je dostatocne podobna im.
Kedze neexistuju ziadne objektivne kriteria kvality, teda nie je ziadny dokument vydany centralnou organizaciou ako na kvalitu, co by platilo pre kazdeho ISO clena rovnako, certifikat ISO nie je ziadna zaruka nejakej objektivnej kvality.Su podniky s ISO certifikatmi, co maju mizernu kvalitu a reputaciu, su take, co maju dobru. Mozem vam menovat medzi mojimi dodavatelmi aj zakaznikmi.

Co sa tyka nariadeni okolo kvality na Slovensku este z komunizmu, niektore boli naozaj vyssie, ako v ostatnych castiach europy.
Len sa casto nedodrzovali.

Co sa tyka reakci na "Slovensko nie je bananova republika, nepotrebuje zachrancu" na to radsej nebudem komentovat,. lebo to sem ako politicka diskusia vobec nepatri.
Len na margo: termin bananova republika sa pouziva v prenesenom vyzname na male staty kontrolovane velkymi, ktore im priamo ci nepriamo diktuju...

Ako krajan Slovak budem vzdy Slovensko obranovat a propagovat, ale nerobim si o nom iluzie.
Svet je velky, Slovaci a Slovensko predstavuje menej, nez 0.1% z neho.

Ked by som si aj vysnival, ze Slovak je hodny nie za troch ale za desiatich inych, co je dost nerealisticke aj na hodne silneho lokalpatriota ako som ja, vyznam Slovenska je 1% svetoveho. Takze ocakavat, ze tam bude nejake centrum diania(politicke, ekonomicke,humanitne,vedecke) je predsa len nerealisticke..
A USA ma 5% ludi, disponuje s 20% ekonomie a ma polovicu vsetkych svetovych patentov.
Myslim, ze teda ked niektory Slovak pozera dole na Ameriku,je mimo reality, zije v svojom izolovanom umelom svete. V USA sa to obcas nazyva "Lala-land"....

alti

Neda mi nezareagovat. U citatela tohto fora neskuseneho v oblasti kontroly cohokolvek moze vzniknut dojem, ze GMP je cosi uzasne a neobvykle. Nie je to tak. Nasa starucka Europa ma system kontroly tiez davno vypracovany, napr. medzinarodne certifikaty typu ISO. Aj mnohe odvetvia v SR /potravinarstvo, strojarstvo, stavebnictvo, farmacia, atd./ maju velmi prisnu kontrolu typu GMP v USA. Napr. v oblasti ekologie prave SR mala dlhodobo mnohe ovela tvrdsie pripustne limity ako napr. USA a zapadna Europa. Je skoda, ze sa prisposobujeme vyssim koncentracnym urovniam inych krajin. Tym chcem povedat, ze SR nie je bananova republika a nepotrebuje hru na zachrancov. Pozicia zachrancov sveta istej krajiny sa akosi stava popularna a to mi vadi.