Menstruacia a citron...

vivvi

Ahojte prosim vas poradte mi mam 14 rokov a nepravidelnu menstruaciu... o 3dni ideme na skolsky vylet a budeme sa tam kupat.. bojim sa ze tam dostanem kramy.. tabletky neuzivam.. moze mi pomoct citron? Kolko toho mam zjest?

vivvi

Ahojte prosim vas poradte mi mam 14 rokov a nepravidelnu menstruaciu... o 3dni ideme na skolsky vylet a budeme sa tam kupat.. bojim sa ze tam dostanem kramy.. tabletky neuzivam.. moze mi pomoct citron? Kolko toho mam zjest?

Jadka

ahojte baby:), neviem ako vy ale mne citron pomaha...zjemni krvacanie a predtym ako mi ma skoncit menzes tak ked si dam citron - skonci mi skor - ale to len vtedy ked uz mam len take "frky" inac cez silne krvacanie je to (aspon pre mna) zbytocne pretoze sice sa krvacanie zjemni ale mam menzes dlhsie (trosku)...ale u mna funguje jednoznacne na 100percent :) kazda zena je ina, ale za skusku nic nedate...len bacha na ekzem, ja napr ked zjem vela citrusov tak sa mi na zhybe ruky urobi ale potom zmizne...ale ako som uz povedala kazda z nas je ina :)

simikpimik

v pondelok som mala dostat menstruaciu,v piatok a sobotu som jedla c:) a menstruacia este stale neprisla..cize asi to zabera...

ssia

katka30: to vobec neni pravda, ze co sa ma vyplavit, to sa nema obmedzovat citronom. vela ludi neveri kvoli tomu ani na tampony, lebo ze sa to ma dostat von a precistit sa organizmus. neni to pravda, pri menstruacii sa vzdy vyplavi vsetko co sa ma...cela vystelka aj vajicko, len stratis menej krvi. a citrony su dobre najme pre babenky ako moja segra, ktore to maju az prilis dlho.nech ziju citrony.

alilien

ja jem citrony v kuse v poslednom case.. lepsie povedane citronadu citron vytlacim do vody..ale nechcem oddialit ani nic robit s menzesom.. mam to prestat pit?