RNG prosim kde zozeniemSt John lub.bod.5-HTP

RNG

Petra..moja zena na to zoberie 2-3 kapsule SJW(300 mg, 0.3% hypericin a pravdepodobne 3% hyperforminu, tj alkoholicky vytazok z lubovnika bodkovaneho) a ma na 6-8 hodin klud.
Samozrejme berie to len obcas, lebo to je dost velka davka, nemoze sa brat pravidelne, co by som aj tak odporucil ale len v pripade potreby(mimoriadna nervozita, depresia , stress)
Moja zena to berie tak raz do tyzdna alebo maximalne 2xdenne a potom viac dni nic.

petra38

RNG, mohol by si poradit aj mne, neviem co to som mnou je, vzdy ked mam ist nieco vybavit,(napriklad na urad), cela som rozklepana, busenie srdca, nedokazem sa poriadne vyjadrit, aj ked vzdelanim to nie je (dufam). Proste v ten den mam nervy uz od rana, (odnasaju si to deti a manzel). A takto je to skoro vzdy ked ma caka nieco neprijemne, nove (nezname). Som zufala, pomohol by napriklad aj mne ten pripravok 5-HTP? Nasla som si na nete ako ucinkuje, mozno trochu viac serotoninu by ma dostalo do pohody. Vopred dakujem za odpoved.

RNG

mirom, roznych neurotransmiterov su hromady. Toto je len najpravdepodobnejsi na spanok a proti depresiam, Neznamena to, ale ze prave tebe pomoze, lebo rozny ludia, rozne potreby.
Ale ten rybaci olej je dobry pre kazdeho a je na to hromada dovodov, od vitaminov, po riedenie krvi, antioxidanty a po omega 3 oleje potrebne vselikde v tele.

RNG

mirom, zimne depresie su casto dosledok nedostatku vitaminu D. Ten sa da lahko doplnit rybacimi olejami, 6-9 gramov denne trescieho alebo lososieho oleja, alebo aj zmesou(makrela sardinky, haringy...)

Julka29

RNG, vcera som citala tvoje velmi hodnotne prispevky. Snazim sa otehotniet, ale mam problem s hormonmi. Mozem sa spytat, co by mi pomohlo a kde by som to mohla kupit? Napriklad ten progesteronovy krem.... Dakujem pekne.

mirom

RNG, vdaka za odpoved, budem si musiet poradit sam, aj tak neviem ci by bol 5-htp pre mna to najlepsie riesenie (urcite by nic nepokazil), verim ze svoj vnutorny nepokoj, nervozitu atd. nejako prekonam, snad pomoze jar (jarne slniecko)dufam, ze pride coskoro. Este raz vdaka za odpoved a vsetko dobre.

RNG

mirom, ja som uz z doplnkovych obchodov von, a mal som ich len na Slovensku, aby som umoznil krajanom dostat kvalitne a nie pridrahe vyrobky v ucinnych davkach.
Zialbohu, pre straty a hromadu roznych problemov som to musel ukoncit.
Takze si budes muset najst (cez Google najjednoduchsie, nielen .sk ale aj .cz, .hu,.de,a samozrejme .com)

mirom

RNG, este k tomu 5-HTP alebo Sts Johns Worth, pises ze ho mas vo svojich obchodch, je mozne teda priamo teba poziadat o preposlatie na slovensko?