Panic

xixivrvh

Moj priatel chcel odo mna prave tuto vec, ale ja som povedala: "nie". Naliehal na mna a povedal mi, ze som staromodna a ved to robi kazdy. Ja som sa vsak nedala. Nastval sa a povedal mi: "No tak sa na teba vykaslem a najdem si taku, ktora ma pochopi." Tak som mu na to povedala toto: "vies co, ak ti ide len o sex, pokojne si chod. Mam ta rada, ale moje telo, to je cele moje srdce, to je vsetka moja hodnota a tu si ja uchovam az pre svojho manzela." V tej chvili pochopil a ospravedlnil sa mi :)

brambra

tak to je uplne super,ze existuju taki citlivi ludia,ktorym zalezi na tom ze skym a kedy.mate vsetci pravdu niet sa kam ponahlat a vobec to nie je staromodne.mne sa to velmi paci a ctim si mne podobnych ludi.nech si hovori kto chce co chce.je to kazdeho zivot a nech kona ako on uzna za vhodne a ako bol vychovany.potom aj celkovy nas pristup k sexu a materstvu je omnoho zodpovednejsi.nemusime tu potom vypisovat:prosim pomozte som tehotna...

dustyna

Ber to ako svoju prednost:).Ja mam 22 a stale si to svoje poprve nechavam pre cloveka,ktory si to bude vazit...a mozno,ze som ho uz aj stretla.Aj ked sa zatial len spoznavame,vie ze som panna a respektuje moje pocity a to,co chcem.Este sa svojho panenstva tak lahko nevzdam :)

Gerda7

no myslim ze to plati aj naopak...ze aj xlapy sa niekedy cuduju ked dievca povie ze ma 20 a je etse panna...to je prijebany svet..preco si skoro kazdy..cest vynimkam mysli ze clovek musi prist o poctivost uz v14...to je az na hlavu ked 15 rocny si mylsia ze su iny lebo to este nerobili pretoze kazdy sexuje...tak si mylsim ze by sa tu mohli stavit a zistili by ze su aj ludia po 20 ktory su cisty ako lalie:)..a o tom by sa dali viest normalne romany..ale asik zalezi aj od vyxovy rodicov a od zazemia v akom decko vyrasta a aj od mnoho inyx okolnosti

lilotka

Ahoj snej. Kašli na to, čo si myslia ostatní. Podľa mňa je pekné, že čakáš na tú pravú. Mňe napríklad prekáža na mojom priateľovi, že som neni jediná.

tomek852

heh, "me" som rad , ze niekto ma taky isty nazor, vlastne ked to zhrniem, tak vsetci tuna.
Ved nie nadarmo sa vravi vrana k vrane sada, najdes si taku skvelu babu, o ktorej nikto z iny ani nesnival a budete natom rovnako, (myslim tym ze bude este panna), nechcem sa chvalit, ale mne sa to podarilo, a bolo to skor opacne ona si nasla, mna, takze staci iba pocka, a trochu rzhodit siete ;-) - dufam, ze vies co myslim. Good luck

me

Je to uplne super pocit a naozaj nechapem tie baby. O par tyzdnov budem mat 26 a este som panna. Tiez cakam na toho praveho :) Sice je to pre inych cudne, ale co si o tom myslia na tom nezalezi...A rovnako ako tomek852 pouzivam tu frazu :)