pomozte AKO SPRAVNE CHUDNUT

Príspevok v téme: pomozte AKO SPRAVNE CHUDNUT
smejkaaaaa

ahojte, takze konecne som sa odhodlala ze so sebou nieco urobim a zhodim nadbytocne kilecka mam 170cm a priblizne 66 kilov a chcela by som dat dole takych 8.hlavne chcem schudnut tak aby neprisiel jojo efekt,a aby to bolo zdrave.keby slo dolu kilo tyzdenne bolo by to super, prosim vas aby ste mi uviedli priklad ako sa stravovat, co papat a kolko a co cvicit, moc dakujem

monikaaa

a este dodam takymto sposobom som schudla 10kil a dodnes co je o pol roka neskor mam rovnako a este menej i ked som zacala jest i vecer.a to mam velky sklon k priberaniu

monikaaa

ahojte ja vam poradim ako schudnete na isto a natrvalo,tiez som drzala vseliake diety a pod.diety su neni dobre ani efektivne pocas nich sme oslabene bez nalady...a lieky an chudnutie no to je nezmysel.chudnut treba prirodzene.
ja som schudla takto:
hlavne treba vysadit uplne sladke a to na minimalne na 2tyzdne,jest mozte cokolvek cize to co obvikle len nie sladke a hlavne vecer nejesta najlepsie po 16hodine.ani jeden prehresok!a po tych 2och tyzdnoch uz mozte nasadit aj sladke len stale nejest po tej 16stej hodine.znie to lahko..nooo po par tyzdnoch ste tak hladne vecer ze az....ale da sa to lahsie vydrzat nez drasticke diety ktore vacsinou koncia prejedanim.a efekt j eperfektny schudnete a este k tomu sa vam kila nevrati aspat aj ked zacnete vecer jest sem tam...vyskusajte

lenula

herbalife:
ahoj,my máme doma ten čokoládový nápoj, objednala si ho mamina, ale vzdala to. Už som po ňom pár krát pokukovala, ale neviem, mám voči nemu nedôveru. Pila si len ten nápoj, alebo aj dalšie produkty?

herbalife

ahojte ja som schudla pomocou herbalife 15 kg je to niečo neuveritelné. Váhu si drzím už rok a produkty mi pomohly zbaviť sa akné, problémov so zenskými orgánmi,celulitýdi,zapalom močových ciesť a problémami so stolicou a zaludkom.Ak chcete vedieť viac napiste mi

majkaaa

A pravdaže,dodržiavať pitný režim,vylúčiť sladké nápoje,aj light.A samozrejme,ako bolo povedané,chipsy,oriešky a také veci tabu,pridať viac zeleniny,ovocia do jedálnička a je to.

majkaaa

Trvalo schudnúť ak je nadváha naozaj, aj podľa BMI sa dá len tak,že sa zmení životný štýl.Treba jesť pravidelne,nevynechávať jedlá,ale jesť primerané dávky a menej kalorické.Nesmú sa vynechať raňajky,aj obed si dať kompletný,aj s polievkou,len nie sladký,alebo knedle s kopou omáčky,či segedín a tak pod. A potom už len ľahko a pridať dobrú dávku pohybu.Cvičiť aj na spevnenie,aj na spaľovanie tukov.Vylúčiť sladké a mastné jedlá a úspech je zaručený.Ja mám takto dolu 25 kíl a držím si peknú postavu už 4 roky.A bez hladu,bez jojo efektu.

RNG

Kedze mi tema na adipex uz nedovoluje do nej prispiet, aspon v tejto vas varujem pred adipexom. Ziadna nova formula neexistuje a hlavna skodlivost adipexu je phentermine hydrochloride, droga zodpovedna za hromadu poskodenych zdravi, dokonca smrti(nemam dlzen, ale patri na -i, mnozne cislo). Takze kto ju berie, je na hlavu padnuty alebo oklamany neserioznymi dealermi.

slolas

Ahoj. ak chcete schudnúť, ponukam kompletný zaručeny program.
ranajky: čierne pečivo a syr Cottagechese
desiata: ovocie
obed:ryža, chude maso
desiata:zelenina
večera: jogurt, zeleninové šaláty rozneho druhu
nejesť po osmej!!!!!!!!
plus každý druhý deň posilňovňa, 40 min. na stepri
efekt zaručeny, trvaly bez jojo-efektu
a majte sa radi, všetky ste krasne, jedinečné osobnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najčítanejšie články