TEHOT.TESTY

envy

ja som si dnes kupila rapid test(tusim tak sa volal) a ten so mozes spravit uz 5.den po styku a 24hodin denne, nielen na ranny moc..ale ma sklamal , neukazalo sa mi nic, ostalo biele policko, cize mne nefungoval a to som robila vsetko podla navodu..rano skusim mama test...

andie

orchidea, tehostensky test zacina byt byt spolahlivy uz po 5. dni. ale samozrejme, cim neskor tym vacsia doveryhodnost..oplodnene vajicko sa zacina implantovat uz na 5 az 6. den po oplodneni a uz za 24 hodin sa implantuje polovica zarodku ( zvysku zarodku to trva dalsich 5 dni). z coho vyplyva, ze trofoblast zacina pracovat a uvolnovat choriogonadotropin uz 5. ci 6. den.

orchidea

no vy ste teda expertky. teh. test je spolahlivy az ked vynecha mesntruacia. naskor po dvoch tyzdoch. tolko totiz tvra p[roces oplodenenia a usadenia oplodnenho vajicka v maternici. neviem, kolko dnovy mas cyklus, tak je tako povedat, ci si mala plodne dni. ale ak ma stamdardny 28 dnovy, tak si mohla byt plodna.

jasmina

tehotensky test sa robi minimalne po 10 dnoch.po 3 dnoch tam nic nezistis
Ja som si raz robila teh.test po 8 dnoch,bol negativny,az po mesiaci mi zacalo byt divne a nakoniec som bola v tom skoro 6 tyzdnov.takze pozor niekedy je lepsie 2x skusit test,ked si xces byt ista alebo navstivit gynekologa a on ultrazvukom zisti 100%

elsie

Nech pocitam ako pocitam, mala si prave plodne dni, takze pravdepodobnost otehotnenia bola v tom case veeeelmi vysoka....

nevim

kupi si rychlo test a tam mas navod keds si ho mozes urobit nespominam si ja kedy sa to robi. a ano mozes byt ak mas posunutu ovulaciu alebo tak.