ženský orgazmus

....brano...

Každý tu píšete ako ho dosiahnuť. No aj mňa by zaujímalo ako zbadám, že baba mala orgazmus? Baba je bežne vhká a keď dostane orgazmus tak budem cítiť nejaké zťahý pošvy a bude viac mokrá alebo ako to zbadám? Nemusia všetky baby kričať...

kamilka

baby veľmi sa na to nesústreďte že ho musíte silou mocou dosiahnuť potom ho nedosiahnete vôbec,uvolnite sa a uživajte si to,prídete na to čo vám spôsobuje najväčšie potešenie a už vtom len pokračujte a určite to príde

simminka

so sexom este skusenosti nemam ale tak najlepsi orgazmus je podla mna ked si prostrednik a prstenik zavediete v posve tam kde mate bod G alebo teda kde vas to najviac vzrusuje a potom len kmitate prstami :P je to vazne pecka.... a to iste mozete povedat aj priatelovi... nech vam s tym pomoze a uvidite ze orgazmus bude zaruceny :)) vela stastia

tomek852

Ucim sa ako priviest zenu z k tzv. "striekjucemu orgazmu". Zatial iba teoreticky, ale uz si znalosti overit iba v praxi :-)

bohoussek

no pri mne dievky kricali ked som bol na nich a nohy mali vylozene na mne.. to je super.. mnaam, a este hlavne aj zo zadu... vtedy o sebe vôbec nevedeli.. snad mi neklamali.. ;)

lila 84

my práve že predohry máme dlhé a krásne a môj priatel sa veľmi snaží aby som bola skôr ale mne to nejak neprichádza. ale chcela by som vediet ako to spoznám ked to príde..prosim..

sandra444

ja nedostanem orgazmus pri kazdom sexe,ale pri polohe ked je priatel na mne tak vzdy. a niektore zeny nedostanu orgazmus vobec. Pri orale ho dostanem vzdy.Skuste dlhsiu predohru a tam zistis co sa ti paci...

larasofia

takze, musite mat v prvom rade chlapca, ktoremu zalezi natom, aby ste orgazmus mali. aj sama mu mozte navrhnut ako sa vam to najviac paci. mne to ide najrychlejsie, ked mi najprv hladka klitoris a potom, je on navrchu a ja mam nohy na jeho ramenach. tak sa vam dostane velmi hlboko a urcite to pride. alebo vyskusajte, ked ty sedis na nom a on lezi a ty mozes skusat co ti robi najlepsie.
vela stastia.