mozem mat tampon po konci menzesu??

Príspevok v téme: mozem mat tampon po konci menzesu??
mrtva vcela

teraz som zacala pouzivat tampony, a nie som si ista, ci ich mozem pouzivat aj ked sa mi skonci menzes. lebo vzdy ked prestanem krvacat, tak zo mna ide este tri styri dni take uplne hnede. doteraz som uz na to nosila vlozku, ale v septembri idem na dovolenku a chcem sa kupat. mozem mat tampon aj pri tomto "spineni" ? prosim velmi o rady dakujem

deedee

jaj cica, ona je normálna, len ty si ju nepochopila. hovorila, že doteraz na to nosila vložku. normalne,nie do palviek. teraz sa ale pojde kupať, tak chcela zistiť, či si može dať tampon. ty si sprosta ja kýbel gytu. ano moja, kludne si daj tampon. ja ho nosím stále, až kým neskončí aj slabé špinenie.

cica

vlozku do plaviek???to kde robia ci boha? v dzungli????kriste...normalne pouzivaj tampony...agina najprv rozmyslaj co za hovadinu napises!!!....

envy

nie, neuskodis, niektore zeny si davaju tampon aj ked idu na kupalisko alebo na jazero, aby nieco nchytili..len si ho potom hned vyber, ked vyjdes z vody

mrtva vcela

dakujem za odpovede, intimku teda ozaj nemozem, a vybrat termin som si nemohla, toto nie je dovolenka, ale take sustredenie z celej hudobnej skoly. nedalo sa to presunut ani kvoli vaznejsim problemom niektorych inych ludi. moma - a to vyjdem z mora s hnedym flakom na plavkach? preto sa pytam, ci je mozne mat tampon, ci mi to nejak neuskodi, ked ten tampon uz tam nieje v az tak "vlkom prostredi" ako ked uplne krvacam.

moma

V mori sa mozes predsa kupat aj ked spinis... nic sa nestane. Ked chces, tak si vezmi OB comfort.. to su najmensie.. Nic sa nestane.

janulec

Nemyslela som ist v intimke do mora...A vobec nechapem, preco sa to tu tak strasne riesi, ked mam moznost, vyberiem si dovolenku, svadbu a podobne vtedy, ked nemam menzes predsa. Ked zena poriadne spini este 4 dni po menzes, tak navstivim gynekologa, normalne to nie je, je to nejaky hormonalny vykyv. osobne mam menzes 4 dni a piaty spinim. Ked sa ide na dovcu na 10 dni, tak to clovek prezije aj s menzesom, nic sa neda robit, max. si zvolit iny termin...Tampon by som si dala (ja nepouzivam), ale tesne pred kupanim a po kupani musi ist von.

jaja

dotyčná píše že sa chce kúpať
s intimkou na súši možno ale neviem si predstaviť ten trapas ked budem loviť na hladine intimku ;)