tajomstvo

Príspevok v téme: tajomstvo
tajna

Ahojte ludia. Ani neviem, ci je to riesenie pripadu, ale skor na uvahu a zamyslenie. Mam priatela a celkom super to vyzera. Ale predtym ako som spoznala jeho, poznala som aj jedneho muza, ktory bol zenaty. Nemali sme spolu nic, len bozky, viac som to nedovolila, lebo ma rodinu a moje svedomie mi to nedalo. Ale stale si piseme, sem tam volame, rozpravame sa o vsetkom, viem, ze city su vzajomne a viem, ze keby nebol zenaty, hned by som bola jeho. Chcem len povedat, ze v mojom srdiecku zaujal miesto clovek, ktoreho nikdy mat nebudem. Ale sme kamarati, co je velmi skvele a viem, ze sa sem tam zranujeme ale tak to jednoducho musi byt. Prajem pekny dnik.

tajna

Ja len budem spominat a vravi sa, zide z oci, zide z mysle. Som velmi rodinne zalozena a nemozem ublizit druhej rodine. Nic medzi nami nebolo a ani nebude.

tajna

viem, ze to myslite dobre. A jeho zenu a deti poznam. Viem, ze su dievcence na prvom mieste a prave preto som ho aj odmietla. Zena a deti su super a nechcem znicit tu rodinu. Ale citom nerozkazes, nemozeme za to, ze sa mame radi. Stale vravi, kam sa ponahlal a ked sa priblizi, ja ustupim. Nechcem byt ani prva a ani druha, na to mam rozum na spravnom mieste. To mi mozete naozaj verit.

sandraa

agina ma pravdu..nikdy nebudes na prvom mieste...stale tam budu deti..a mozno aj jeho manzelka by ti pekne sprijemnovala tvoj ,,vztah,,

agina

Tajna mozno raz....bude tvoj.Avsak mysli na to, ze nikdy nebudes na 1.mieste u neho, pretoze toto miesto obsadili uz davno jeho deti.Ak si schopna toto znasat, tak pod do toho...