SMRŤ

Príspevok v téme: SMRŤ
ooo

tak a už to tu je. Už mam tohto sveta dosť už nevladzem po tejto zemi chodiť už nevladzem sa po tejto zemi plaziť. To čo bolo už nikdy nebude nikdy sa nevrati. Môj život je hrozný omyl. Budete písať že sa mam niekomu zveriť ale aby ste vedeli neni komu. Psychiatra už navštevujem uvedomujem si že niektorý majú možno aj väčšie problémy ale nepoznate môj pribeh neviete čo som zažila tak mi to prosim nepište lebo neviete o čom potom hovorite.

majka s.

no prepac, ale hlavna vec OOO, ze ty vies, o com hovoris. myslis si, ze si asi sama, ktora ma problemy a ktora chce ukoncit zivot, lebo si mysli, ze je to jedine riesenie. potesi ta, ked ti poviem, ze sama nie si? aj ja som sa o to pokusila, lebo svet ma prestal bavit. chcela som sa otravit liekmi, ale asi boli slabe, lebo sa mi nic nestalo. a vies co ti poviem? ze som rada, ze sa nic nestalo. uvedomujem si teraz, ze aka som bola sprosta, ked som sa o to pokusila. stacilo navstivit psychologa, otvorit usta (a nie ako ty mlcat jak hrob vypisovat take hovadiny jak tu pises) a on mi pomohol. chodim na relaxacie a na dychove cvicenia. takze ak chces, vyskusaj to. ale to najprv budes musiet usta otvorit a povedat co-to o svojom probleme psychologovi. a ked si sa zatala, ze nepovies, tak potom nechapem, naco si tu napisala...

SHAKTI

co sa ti take hrozne stalo? Ak niekto umriet chce,tak umrie a nebude to nikomu pisat ani hovorit.Mnohi ludia zit chcu,chceli a nemohli a vy,co ste zdravi si budete koli banalnym problemom siahat na zivot.Boh dal,iba Boh moze vziat. Sila cloveka nie je v tom,vziat si zivot ale sila cloveka je v tom,vstat a zmenit svoj zivot.

mri

Co sa Ti take teraz stalo,ked nechces nic povedat,nik Ti nepise aby si isla k psychologovi,psychiatrovi,aj ja mam stale take pocity,ale nie je lahke ani umriet.tak co?

depka

Tak čo chceš? Na čo si to sem písala? Podľa teba sa nemáš komu zveriť, je to fakt tým alebo len nechceš...Nechceš aby sme ti čokoľvek písali pretože ťa nepoznáme a nepoznáme tvoj príbeh...Tak teda ja už fakt nechápem zmysel tejto témy...A vieš čo ti poviem, ja som na tom podobne, ale aj napriek tomu sa snažím sa žiť. tak to skús aj ty!