VELAFAX- priberanie:

janka blazej

Juj od zajtra budem uzivat velafax, do teraz som mala dva roky cipralex...bojim sa zajtrajsieho rana, na vedlajsie ucinky.Nechcem si predstavovat ze to bude take ako prvy den uzivania cipralexu, myslela som ze je so mnou koniec.Rozdvojilo mi to uple osobnost, vymetena som bola poriadne, preto takyto druh lieku neprajem ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi.

dusan

ahojte ozyvam sa opäť jem velafax od 3.1 ako som napísal ale len pol tabletky, je mi vcelku fajn, vsetky problemy viac- menej ustupili, ale este by to mohlo byt aj lepsie, niekedy mi je este stale s nich zle hlavne ked to jem na lacny zaludok, tiez som si raz zabudol dat tabletku a bolo mi zle, su asi dost navykove, avsak este jeden problem stale nevyriesili, niekedy sa mi dost chveju ruky a nohy a mavam tlak v krcnej chrbtici, nejako som to neriesil, ale ked mam ten tlak, tak mam pocit na odpadnutie uplne ma to tlaci k zemi, poruchy rovnovahy, aj ked teraz tieto pocity nemavam az tak casto a svojmu doktorovi to nechcem povedat, bo uz nechcem dalsie lieky, aj ked si mysli, ze jedavam 2 tab. denne. Moj velky problem je v tom, ze niekedy je to trasenie velmi velke a obtazujuce. Vyskytuje sa to skoro vzdy vtedy, ked sedim v nejakej spolocnosti a idem sa napit, zda sa mi, ze sa kazdy na mna diva a mne sa hrozne roztrasu ruky, ze az vylievam alebo ked je niekde pripitok,je to nocna mora, radsej si ani nepripijam a sa vyhovorim, alebo ked sa stoluje s cudzimi, tak vtedy, je to hrozne, nemozem zjest ajni polievku...Prajem vsetkym vela sily, ved jar sa blizi...

tee

ahojte.ja uživam velafax už skoro pol roka a jediny prbl.ktory som mala bol ten že sa mi stale chcelo spať tak mi to lekarka zvysila na 3 denne.ale včera večer som si prvy krat zabudla dat tabletku a od rana mi je tak zle ze neviem co so sebou...

myš

Ahojte, mne dali daky citalec ale bolo mi z neho hrozne zle a nakoniec mi to skombinovali s coaxilom a vysadili citalec. teraz mi pridali nejaky novy liek velafex, ale citam o nom vele dobrych aj zlych veci. Bojim sa ho brat, nechcem nech mi je uz zle. Schudol som 12 kil asi za mesiac a pol. Pridali mi aj oxazepan a nieco na podporu chuti do jedla. Mam depresie, troska mi pomohol ten coaxil, ale mam strach, ze ked zacnem este brat ten velafax tak mi bude este horsie. Kedy mam asi ocakavat nejake ovocie??? Dik

dusan

na magnetickej mi nic nezistili, teraz som sparvil chybu, ze som ho uzival asi 2 tyzdne a vysadil bo isli sviatky a viete ako to je sa aj popije cosi, ale aj tak mi za tie dva tyyzdne trochu pomohol, ze mi ni eje az tak zle, ale od zajtra idem opat uzivat a aspon polroka v kuse beriem, ved zdravie je prednejsie ako posedenie pri vinku mozem predsa sediet aj pri caji:-) ale mam takych kamaratov, ze oni vobec nechapu mojej chorobe, takze to su ani neni kamarati, moc ludi to neie a vacsinou co som to povedal tym kvazy kamosom ma vysmiali, ze si to namyslam, neprajem nikomu zle, ale prial by som im aspon jeden den v mojej kozi, ked clovek musi fungovat a je rad ze sa rano zobudi xixi pekny novy rok, vitaj euro

lilihra

RNG, laskavo tu nestras ludi, dobre? venlafaxin je jedine antidepresivum, co mi zabera na tazke psychoticke depresie a bez neho by som bola davno mrtva.

dusan

cafte po roku pisem zas velafax som uzival len mesiac a pol pomohol, ale chcel som zit bez liekov teraz je zase zle obdobie beriem ho opat asi tyzden celkom v poho aj ked este nejake extremne ucinky nevidim, ale trochu mi je lepsie, menej jem akurat:-) cely rok som sa trapil s uzkostami bol to uplne hrozny rok, bal som sa ist do obchodu, nemohol som obstat na mieste tocila sa mi hlava a takteraz to uz riesim aj na neurologii som bol poslal ma na magneticku rezonanciu tak som zvedavy....

dusan

uz ho uzivam mesiac a pol je to omnoho lepsie teraz uz by som rozmyslal nad jeho vysadenim aj ked sa blizia skusky, no ale myslim ze sa tomu musim postavit aj sam tej mojej uzkosti