Môj synovec berie drogy!

panika

vela ludi sa boji, ze ich okolie odsudi..vobec im nedochadza, ze treba kaslat na okolie a venovat sa dietatu. pervitin je umele svinstvo, ktore ak aj sa ho dieta zbavi -zanecha na nom psychicke stopy

panika

nepotrebuju spat, jest -su ti najmudrejsi na svete. Najhorsie na tom je, ze sa to neda urobit -odizolovat ich od vonkajsieho sveta...o par dni zacne skola

elle

Eliska, jeho rodicia si ani neuvedomuju ako ho podporuju v zavislosti. Ked uz ich okrada a oni s tym nic nerobia-ved mienka znamych je dolezitejsia...Byt "napikovany" je prenho uzasne, ved preco by sa mal liecit? Poznam podobny pripad, chalan ma 22 a fetuje to svinstvo vyse 4 rokov. Rodicov okradol o miliony....ved bohata rodinka. Namiesto toho aby mu sudom dali odobrat svojpravnost a supli ho na protidrogove, ho toleruju doma a zvykaju si na zivotnu situaciu. Bohuzial tu pomoze jedine ak chalan padne na same dno a spamata sa prinajlepsom-ked sa nestane to najhorsie...ako to byva :-(

eliska

mila panika mas svatu pravdu on vobec neje ak aj tak to hned vyzvracia,to uz je v koncoch a minule ked som u nich bola a spala som v jeho detskej izbe tak celu noc zurivo zuval zuvacku a pozeral do stropu a na druhu noc to iste.Ved to by polozilo preboha aj kona

eliska

Mily flower taktebe sa nechce verit ze si to za tie roky nikto nevsimol? Asi takto: Ked som jeho mame povedala ze sa cudne sprava,je uzavrety,chvilkami drzy a agresivny,potom urehotany,apaticky, depresivny a pod.nalady a tvrdila som jej ze na 100 percent berie drogy,divala sa na mna ako na debila ze co to rozpravam. Teraz ked je to uz ocividne tak ho zavolala ze : Peto pod sem ta beries drogy??? a on: Nijéééééééééé mamííííííííí a ona je spokojna lebo pocula to co chcela pocut. Asi tak

panika

..k tym sperkom-triedna mojej dcery hovorila detom pribeh (skutocny)..mamina uverila az ked jej syn v noci pocas spanku ukradol z ruk prstene a zalozil ich..

panika

ked nastane takato vec, maloktory rodic si hned pripusti, ze by sa to mohlo tykat jeho dietata. Dieta sa chova normalne, akurat menej je a v noci nespi, moze byt drzejsie...ale ako to odlisit od puberty. Ked ma 21 - je svojpravny (aj ked to tak nevyzera), to znamena, ze sa pre liecbu musi rozhodnut sam, alebo mu ju musi nariadit sud. Psycholog ? Vacsina z nich deti nechape.
Neviem, z ktorej casti SK ste, ale v BA je
www.cpldz.sk

..vsetko u dospelych je vsak dobrovolne, tak ho musite presvedcit - bkby vyraz, skusit mu ukazat, ze mu doverujete, ze ho mate radi a zallezi Vam na jeho zdravi. ze chcete, aby sa liecil.
A ratajte s tym, ze narkomani klamu uz ked Vam zazelaju dobre rano.- srtrasne vam drzim paste, aby sa Vam ho podarilo vratit spat

eliska

Dokonca rodicia ked vidia ze dal rodinne sperky do zalozne aby mal na pernik,tak idu a rychlo ich vyzdvihnu za svoje tazko zarobene peniaze.Takisto predal vsetky mobily a cenne veci.Je to ako zacarovany kruh.

eliska

Jeho rodicia o tom vedia,vlastne aj cela rodina ale kaslu na neho.Ked sa o tom chcem s nim porozpravat,on nema zaujem komunikovat s nikym.Na liecenie ho dostat nemozeme to je dobrovolne a nikto ho tam nasilu nedostane. A psycholog? Iba sa uskrnul nad touto alternetivou.Skusala som kontaktovat zopar liecebni ale vsade mi povedali ze je to dobrovolne a pokial odtial bude utekat a odmietat terapie je to zbytocne.Jeho fotrovci su prenaramne dobra partia,v meste je o nich dobra mienka a nechcu si ju pokazit synom co je zavislak.Preto to maskuju.